یادداشت؛
در این گردهمایی اصلا بحثی در رابطه با اصول کار روابط عمومی و موضوعات مخصوص به آن صحبتی نشده و این نوع جلسات با این گونه مضامین شائبه انتخاباتی بودن را در استانه انتخابات تقویت کرده است.
یادداشت//
هیئت حاکمه آمریکا که از زمان شکل گیری در چند سده اخیر مابین دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دست به دست می گردد، همواره در چند دهه اخیر با شعارهایی انتخاباتی و دهان پر کن و گوش نواز، و در دو مجموعه دسته «هویچ» و «چماق» در صحنه ای داخلی و جهانی حضور می یابند.
یادداشت:
همه کسانی که سال گذشته اقدام وعمل نکرده اند مسبب این عقب گرد هستند!
یادداشت//
عقب کشیدن در برابر تهدید بازیگر مقابل به معنی پذیرش بدترین گزینه ممکن است، در حالی که شاید در جنگ بتوانند با بهره گیری از توانایی های خود به پیروزی دست بیابند.
یادداشت/
حق شهروندی عذرخواهی بعضی خواص بی بصیرت از ملت و باز پس گرفتن بیت المال به ناحق خورده است.
یادداشت؛
یکی از شعارهای فتنه گران سال 88 این بود که «توپ، تانک بسیجی دیگر اثر ندارد» و امروز هم برخی ها در نهادهای این کشور و نظام مسئولیت دارند و بر علیه سپاه و بسیج این دو نهاد مهم کشور شعار می دهند و مقاله می نویسند .
یادداشت//
حضور عناصرمیدانی فتنه در رسانه های آمریکا و محافل وابسته علوم انسانی سکولار پس ازروبه فول نهادن فتنه در ایران هم سندجداگانه ای برای این پیوستگی است.
یادداشت؛
قطعا دولتمردانی که می خواهند به مردم خدمت کنند، باید از مشکلات و نارسایی ها اطلاع و آگاهی کافی داشته باشند و با برنامه وارد عمل شوند.
یادداشت//
مردم نباید به موسسه‌هایی که اسامی آنها در لیست مورد تایید بانک مرکزی نیست، اعتماد کنند چرا که به گفته رئیس محترم بانک مرکزی "ریسک سپرده‌گذاری در موسسه‌های مالی و اعتباری غیرمجاز به قیمت از دست دادن تمام سپرده است
یادداشت/
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دو روز پیش به شکل سربسته گفت «چالش‌های زیادی پیش روی ما قرار دارد؛ از جمله انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران.

صفحه‌ها