logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 17 اسفند, 1396 - 07:30
کد مطلب: 7590
فرمانده انتظامی دره شهر گفت: مسافران، چنانچه افراد مسن و يا خردسال را همراه خود در مسافرت دارند، حتما مشخصات کامل آنها و شماره ضروري را براي آنها نوشته و در جيب آنها بگذارند.

سرهنگ "مهرداد علیمحمدی" فرمانده انتظامی دره شهر در گفتگو با خبر نگار سیمره خبر گفت: با توجه به اینکه تعطیلات نوروزی و خالی بودن منازل فرصت مناسبی برای سارقین است، مردم  قبل از سفر خالی بودن منازل را به نیروی انتظامی شهرستان خبر دهید

 

وی اظهارکرد: مسافران، براي پيشگيري از هرگونه حادثه احتمالي، قبل از سفر، نسبت به قطع گاز و آب محل اقامت و کارخود اقدام کنند و و از قفل بودن درها و پنجره‌ها مطمئن شوند.

 

علیمحمدی با بیان اینکه برای برقراری امنیت میهمانان نوروزی شهرستان آمادگی کامل داریم افزود: برخور مناسب با میهمانان نوروزی چه در بحث ترافیکی و چه در بحث امنیتی  در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارند.

 

وی تصریح کرد: مسافران چنانچه افراد مسن و يا خردسال را همراه خود در مسافرت دارند، حتما مشخصات کامل آنها و شماره ضروري را براي آنها نوشته و در جيب آنها بگذارند.

 

فرمانده نیروی انتظامی دره شهر خاطرنشان کرد:از مهمانپذيرهاي رسمي و داراي مجوز و يا اماکن مطمئن داخل شهر، غفلت نکردن از مراقبت از فرزندان در اماکني مانند بوستان ها و گردشگاه ها، در حين سفر و روزهاي تعطيل و حفظ حريم هاي اخلاقي و اجتماعي در مسافرت هاي گروهي را از ديگر توصيه هاي پليس به مسافران و گردشگران نوروزي عنوان کرد.

 
پایان پیام/ز
نظر شما