سرویس: سیاسیکد خبر: 6768|06:32 - 1401/04/08
نسخه چاپی

هیچگاه در قامت یک استاندار نبودید /نسل مدیرانتان" نسل استان ایلام را درآورد "

هیچگاه در قامت یک استاندار نبودید /نسل مدیرانتان" نسل استان ایلام را درآورد "
نوذری که در طول ۹ ماه حضور نشان داد هیچگاه در قامت یک استاندار نبوده از ساختمان استانداری رفت اما مشخص نشد چگونه و با کدام اصول و کارایی این مدت سکان اجرایی ایلام را به وی سپرده بودند

به گزارش سیمره خبر ،سرانجام‌ انچه باید میشد شد، پس از ۹ ماه با سماجت رسانه ها، مردم و نمایندگان،استاندار ایلام منصوب شد تا شاید این استان محروم پس ماهها نفس تازه ای بکشد.

 

🔹 در آیینی بهرام‌نیا جایگزین نوذری شد تا ضعیف ترین دوران مدیرتی اجرایی در استان ایلام پایان باید.

 

🔹نوذری که در طول ۹ ماه حضور نشان داد هیچگاه در قامت یک استاندار نبوده از ساختمان استانداری رفت اما مشخص نشد چگونه و با کدام اصول و کارایی این مدت سکان اجرایی ایلام را به وی سپرده بودند.

 

🔹هرچند نوذری برخلاف اظهار نظرهایش تلاش فراوانی نیز برای تثبیت سمتش داشت اما با مخالفت نمایندگان و نیز مردمی که بجای دعای باران دعای رفتن وی را می‌خواندند، اینبار چمدانهایش را سه قفله کرد و برای همیشه از ایلام زخم خورده از انتصابات فرمایشی رفت.

 

🔹متاسفانه وی در دوران معاونت سیاسی و نیز استانداریش به دلیل انتصابات و حمایت  بی منطق از مدیران سفارشی و عدم تغییر انان یک معضل جدی برای استان ایلام ایجاد کرده بود تا مردم  طی مدت حضورش حجم بی سابقه مدیران ناکارآمد را تا مغز استخوان احساس کنند.

 

🔹هرچند نوذری در مصاحبه ای گفته بود در طول دوران مسئولیتش نسل مدیریت جدیدی به استان تحویل داده اما دقیقا همین نسل "نسل استان ایلام" را دراورد.

 

🔹وی حتی در مراسم تودیع خود نتوانست یک گزارش عملکرد مناسب ارائه دهد زیرا هرچه داشت عاریه از این و ان بود.

 

🔹هر چند از استانداری که طی 9 ماه  پایش به شهرستانهای استانش نخورده بهتر از این نخواهد شد

 

🔹در هر صورت مردم استان ایلام آدمهای مهمان نواز و خوش بدرقه ای هستند اما قطعا تا سالهای سال استانداری نوذری را در مثال‌های مقایسه ای بعنوان دوره رکود، ناکارآمدی، رخوت و بی انگیزگی مدیران نام خواهند برد

 

🔹نوذری رفت اما جای پای مدیران ناکار آمدش تا سالها بر چهره محروم ایلام به یادگار خواهد ماند/زهره مهرابی