سرویس: سیاسیکد خبر: 6767|06:28 - 1401/05/04
نسخه چاپی

حضور وزیر اقتصاد را بازدید نمایشگاهی نکنید/رگ‌گردنتان برای رفع مشکلات شهر باد کند

حضور وزیر اقتصاد را بازدید نمایشگاهی نکنید/رگ‌گردنتان برای رفع مشکلات شهر باد کند
حضور خاندوزی علاوه بر حیطه کاری وزارتیش میتواند گره گشای بسیاری از مشکلات شهرستان بخصوص در بحث بودجه گیری برای طرحهای نیمه تمام باشد

به گزارش سیمره خبر ،حضور خاندوزی علاوه بر حیطه کاری وزارتیش میتواند گره گشای بسیاری از مشکلات شهرستان بخصوص در بحث بودجه گیری برای طرحهای نیمه تمام باشد.

 

🔸در دره شهر  سیاهه بلندی از پروژه های نیمه تمام را میتوان براحتی برشمرد که به دلیل عدم توانایی در رایزنی مدیریتی و نیز نبود اعتبار نیمه تمام یا تعطیل شده اند.

 

🔸سدسیکان که هر ساله بصورت سریالی به تعطیلی کشیده می شود مشکل اساسی برای مردم فرهاد اباد و کشاورزان پایین دست ان بوجود اورده است.

 

🔸🔸چهاربانده دره شهر _ پلدختر ، سدسیکان، پتروشیمی،واریانت وحدت اباد، درمانگاه تامین اجتماعی، پمپاژ ارمو_چمژاب، نبود سد تنظیمی،  امهال تسهیلات (نرگسکاران،زلزله، دامداران و کشاورزان)، پل اصلی گاومیشان و مشکل شهر تاریخی برای بهمن ابادیها از طرحهای مهم اقتصادی، عمرانی و اجتماعی دره شهر است.

 

🔸متاسفانه بارها و بارها به دلیل عدم‌نقشه راه و برنامه ریزی مدیریتی نتوانستیم از حضور مسئولان بلند پایه استفاده کنیم.

 

🔸 نمونه بارز این وضعیت را میتوان سیل سال ۹۸ دانست، بطوریکه با حضور رییس جمهور، وزیر کشور و دیگر وزیران آنقدر وسعت دید نگاه مدیریتی شهر ضعیف بود که تنها به ساخت منازل بخش ماژین بسنده کردیم.

 

🔸روز جمعه نیز ترس ان میرود باز هم یک مسئول بلند پایه را به استیل کرد گردی برده و هیچگونه نصیبی از وزیر اقتصاد نبریم.

 

🔸هرچند با تسلط خوب نماینده حوزه جنوب استان بر مشکلات دره شهر کمی دلگرم‌میشویم اما اگر تحلیل دقیق با ریز بودجه ای برای مشکلات شهر توسط مدیران شهرستان اندیشیده نشود عملا حضور وزیر فقط یک بازدید نمایشگاهی خواهد بود.

 

🔸در هر صورت جمعه روز مهمی دیگر برای دره شهر پر از مشکل است که عیار مسئولان شهر مجدد ازموده می شود، موضوعی که هیچگاه نمره قبولی دریافت نکرده است.

 

🔸امیدواریم اینبار با رایزنی درست و با برنامه از وزیر اقتصاد پوئنهای مثبت را برای ضربه فنی مشکلات بگیریم و اینبار رگ‌گردن مسئولان برای رفع مشکلات شهر حسابی باد کند./یاسر زینی وند مقدم