سرویس: سیاسیکد خبر: 6759|06:00 - 1401/03/05
نسخه چاپی

جایگاه سی ان جی دره شهر "آفتابه ای خرج لحیم"/این معضل بصری جمع آوری شود

جایگاه سی ان جی دره شهر "آفتابه ای خرج لحیم"/این معضل بصری جمع آوری شود
قدیمی بودن دستگاها، خرابی قطعات بخصوص سپراتور به دلیل رطوبت گاز، گرانی قطعات تعویضی و وجود یک‌جایگاه سی ان جی دیگر از مشکلاتی است که باعث شده هیچ پیمانکاری رغبتی برای تحویل ان نداشته و اگر هم تحویل گرفته در کمترین زمان ممکن فرار را بر قرار ترجیح داده است

به گزارش سیمره خبر ،یکی از چالشهای رانندگان خودروهای گاز سوز دره شهر با شهرداری طی یک دهه گذشته تعطیلی متوالی جایگاه شماره ۱ سوخت CNG در این شهرستان است روزها، هفته ها و بعضا ماهها به دلایل مختلف تعطیل و بازگشایی می شود.

 

🔸طی سالها اخیر نیز به دلیل بالا رفتن قیمت بنزین بسیاری از رانندگان بخصوص تاکسی‌های مسافری بین شهری و درون شهری برای تنظیم دخل و خرج و گذران زندگی اقدام به نصب سیلندر سی ان جی روی خودرو‌خود کرده اند اما با تعطیلی این جایگاه مجبورند تا جایگاه شماره ۲ طی مسیر کنند.

 

🔸از ان سو نیز قدیمی بودن دستگاها، خرابی قطعات بخصوص سپراتور به دلیل رطوبت گاز، گرانی قطعات تعویضی و وجود یک‌جایگاه سی ان جی دیگر از مشکلاتی است که باعث شده هیچ پیمانکاری رغبتی برای تحویل ان نداشته و اگر هم تحویل گرفته در کمترین زمان ممکن فرار را بر قرار ترجیح داده است.

 

🔸همچنین شهرداری نیز که به دلیل مشکلات مالی فراوان و  بدهکاریهای مختلف در هزینه های جاری خود مانده  توان هزینه کرد متوالی برای تعمیر این جایگاه را نداشته و عملا ان را "آفتابه خرج لحیم"می داند.

 

🔸شاید تنها راه رفع مشکل این جایگاه که به دلیل مسافت کم تا مرکز شهر در دسترس رانندگان قرار دارد واگذاری به بخش خصوصی و در نظر گرفتن تسهیلات مناسب برای تعویض کامل ان باشد.

 

🔸در هر صورت اگر این نیز عملی نیست بهتر است کلا جایگاه سوخت شماره یک از محل خود برداشته شود تا حداقل از لحاظ بصری رانندگان کمتر حرص تعطیلی ان را بخورند.زهره مهرابی