سرویس: سیاسیکد خبر: 6757|06:35 - 1401/03/02
نسخه چاپی

لزوم ورود نماینده و امام جمعه به بودجه اربعین دره شهر/وضعیت تخصیص بودجه اربعین را به مجلس و دفتر رهبری بکشانید

لزوم ورود نماینده و امام جمعه به بودجه اربعین دره شهر/وضعیت تخصیص بودجه اربعین را به مجلس و دفتر رهبری بکشانید
از اینکه پذیرایی مردمی از زوار حسین (ع) ریشه در تاریخ دره شهر دارد شکی نیست، اما وقتی برای بودجه زیرساختی دره شهر اینگونه براحتی لابی گری و اجحاف می شود نباید سکوت کرد

به گزارش سیمره خبر ،همین چند وقت پیش بود که امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه و شورای اداری نسبت به مبلغ تخصیص بودجه تملک دارایی به این شهرستان معترض شد.

 

🔸متاسفانه همان موقع برخی این موضوع را جدی نگرفتند تا امروز براحتی بودجه  شهر را کاهش و به اندازه یک شهرستان کم جمعیت به ان تخصیص دهد.

 

🔸 از اینکه پذیرایی مردمی از زوار حسین (ع) ریشه در تاریخ دره شهر دارد شکی نیست، اما وقتی برای بودجه زیرساختی دره شهر اینگونه براحتی لابی گری و اجحاف می شود نباید سکوت کرد.

 

🔸حال که رسانه سکوت نمیکند، فرماندار نیز از شب گذشته تاکنون پیگیر موضوع است، مردم نیز اگاه شده اند، نوبت به نماینده حوزه جنوب استان می رسد که در جایگاه نظارتی خود از وزارت کشور و ستاد مرکزی اربعین پیگیر چگونگی تخصیص بودجه اربعین به دره شهر شود.

 

🔸حتی بیشتر از ان اینکه موضوع را به صحن علنی مجلس بکشاند

 

همچنین امام‌جمعه دره شهر علاوه بر پیگیری از طریق نماینده ولی فقیه در استان و دفتر رهبر انقلاب، فردا نیز  در خطبه های نماز جمعه به این موضوع بپردازد./یاسر زینی وند مقدم