سرویس: سیاسیکد خبر: 6749|23:28 - 1400/06/20
نسخه چاپی

ترامپ تلویحا از نامزدی خود در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا خبر داد

ترامپ تلویحا از نامزدی خود در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا خبر داد
رئیس جمهور سابق آمریکا در مصاحبه ای گفت که مردم کشورش به زودی در خصوص خبری که قرار است توسط وی درباره انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا اعلام شود، بسیار خوشحال خواهند شد.

به گزارش سیمره خبر ،«دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا در مصاحبه اخیر خود با شبکه خبری فاکس نیوز، گفت که مردم آمریکا به زودی در خصوص خبری که قرار است توسط وی درباره انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا اعلام شود، بسیار خوشحال خواهند شد.

بر اساس این گزارش، ترامپ بدون اشاره مستقیم به شرکت خود به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا گفت: من کشورمان را دوست دارم. فکر می‌کنم خیلی خوشحال خواهید شد!

وی در ادامه سخنان خود تاکید کرد که احتمالاً بسیاری از مردم آمریکا، دو سه سال پیش از نامزدی مجدد وی در انتخابات سال ۲۰۲۰ آمریکا خوشحال نبودند؛ اما با توجه به رخدادهای اخیر در ایالات متحده، اکنون نظر بسیاری از مردم در این خصوص تغییر کرده است.

رئیس جمهور سابق آمریکا با طرح این ادعا که از حمایت ۹۸ درصدی مردم در آمریکا برخوردار است، مدعی شد: ریگان ۸۷ درصد (محبوبیت) داشت، ما محبوبیت ۹۸ درصدی داریم!

لازم به ذکر است دونالد ترامپ طی ماه‌های اخیر، به ویژه پس از خروج نیروهای آمریکا از افغانستان و همچنین ناتوانی دولت بایدن در واکسیناسیون عمومی کرونا در این کشور، به شدت از سیاست‌های دولت کنونی آمریکا انتقاد کرده است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربیننده ترین ها