logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 24 خرداد, 1394 - 08:08
کد مطلب: 6150
مدیرفنی مستعفی یکی از تیم‌های ملی در رشته رزمی در مورد سرمربی این رشته دست به افشاگری زده و او را به اعتیاد متهم کرده است.

به گزارش سیمره خبر ،مدیرفنی مستعفی  یکی از تیم‌های ملی رشته‌ های رزمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا  اظهار داشت: سرمربی تیم ملی مدعی شده که به هیچ عنوان بر علیه
مسئولان فدراسیون مربوطه مصاحبه‌ای نداشته است و ما نیز این موضوع را قبول داریم، چرا که وی در طول تمام این مدت از طریق شاگردان خود انتقاد‌هایش را در رسانه‌ها مطرح می‌کرد.
وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: یکی از آقای سرمربی سوال کند که چگونه به تیم ملی راه یافته است؟ غیر از این بوده که در طول آن سال‌ها بنده او را به عنوان دستیار به تیم‌ملی معرفی کرد؟ اما او با فروختن من، جواب محبت‌ها بنده را داد.
وی در ادامه صحبت‌ها خود با دانا عنوان کرد: آیا کسی از سرمربی فعلی سوال کرده که وقتی به خاطر حمل مواد مخدر دستگیر و راهی زندان شدی پس از آزادی  از زندانچه کسی به شهر شما آمد و برای حمیات از تو دست به کار شد؟
مدیرفنی مستعفی تیم‌های ملی در پایان خاطر نشان کرد: سوال من از آقای سرمربی این است که آیا شما برای رفع شایعه‌های  حاضر هستی آزمایش تست اعتیاد بدهی؟
انتهای پیام

نظر شما