logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 21 بهمن, 1396 - 14:35
کد مطلب: 4966
جمعی از مسئولان شهرستان دره شهر با دعوت از مرد برای حضور گسترده و حماسی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، از آنان خواستند با حفظ وحدت و انسجام، توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

به گزارش سیمره خبر ،مسئولان شهرستان دره شهر درپیامهایی جداگانه  بر ضرورت حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کردند.

 

حجت السلام "محمد جواد قنبر بیگی" امام جمعه دره شهر ضمن تاکید بر تقویت وحدت بین اقشار مختلف مردم و مسئولان گفت:حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به منزله یک جهاد ارزشمند و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی  خواهد بود.

 

 

"علی اکبر شفیع زاده" فرماندار دره شهر نیز پیروزی و ماندگاری این انقلاب را پشتیبانی مردم غیور از آن دانست و تصریح کرد:حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تایید اعتماد به نفس و جشن آزادی و استقلال ملت خداجویی و ولایتمدار ایران اسلامی خواهد بود.

 

 سرهنگ " احمد محمدی" فرمانده سپاه ناحیه دره شهر ضمن تبریک فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن افزود : حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن نمایشی از حماسه سیاسی دیگر و نشان دهنده وحدت، انسجام، یکپارچگی، اقتدار، عزت و ایستادگی کشورمان در برابر خودکامگان و زیادی خواهی دشمنان است.

 

 سرهنگ "مهرداد علیمحمدی" فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با اشاره به اینکه مردم ایران با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن٬ پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی‌های مقامات آمریکایی میدهند گفت :خود باوری ملت ایران اسلامی و صدورآن به دیگر جوامع از دست آوردهای معنوی انقلاب اسلامی ایران میباشد.

 

"منوچهر رییسی" رئیس اداره تبلیغات اسلامی دره شهر  نیز با اعلام اینکه مردم با حضور باشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن به دنیا و بویژه آمریکای جنایتکار نشان خواهند داد که پشت سر رهبری و دولت خود ایستاده‌اند افزود: 22 بهمن روز رزمایش اقتدار و وحدت ملت ایران در مقابل استکبار جهانی میباشد.

 

"جهانگیر مهری پور" رئیس اموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه ما باید با تمام وجود در این راهپیمایی شرکت کرده و دین خود را نسبت به نظام و ولی فقیه ادا کنیم تصریح کرد: فرهنگیان و دانش آموزان با حضور منسجم در راهپیمایی 22 بهمن پا به پای مردم و ملت ایران پاسخ کوبنده ای به مواضع غیر منطقی  مسئولین امریکایی و صهیونیستی می دهند.

 

 

 مراسم راهپیمایی 22 بهمن  فردا یکشنبه راس ساعت 9:30 صبح  از  میدان بسیج  به سمت  به میدان آزادی و با سخنرانی فرماندار دره شهر برگزار می شود.

 

نظر شما