logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 8 دى, 1396 - 11:56
کد مطلب: 4672
رئیس تبلیغات اسلامی دره شهر:
9 دی اوج پیوند ملت و ولایت است
رئیس تبلیغات اسلامی دره شهر گفت:9 دی روز بخشش فریب خوردگان و غضب بر فتنه گران است.

حجت الاسلام"منوچهر رییسی" رئیس تبلیغات اسلامی دره شهر در گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: حماسه 9 دی حمایت از ولایت فقیه، تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان شرق و غرب است.

 

وی افزود: فتنه 88 به بهانه تقلب در انتخابات با هدف براندازی جمهوری اسلامی کلید خورد و با ایجاد موج در جهت انقلاب های رنگین که با انتخاب رنگ سبز درایران دامن زده شد.

 

رییسی در ادامه اظهار کرد:تلاش فتنه گران بر این بود که در میان اقشار مختلف تأثیرگذاری کرده و نخبگان و خواص متزلزل و سست اراده و منفصل از غرب را دربرگیرد.

 

وی تصریح کرد:مقابله با این اقدامات جسارت آمیز فتنه گران مردم را به این بصیرت و آگاهی رساند تا در جهت مقابله با آنها با حرکتی عظیم و سیل آسا یک حماسه بزرگ آفریدند.

 

حجت الاسلام رییسی یادآورشد: حضور هوشمندانه مردم در نهم دی برگ زرینی بود در تاریخ ایران اسلامی بود و مردم می خواهند که مسوولان در جریان مقابله با جنگ نرم و فتنه دشمنان هیچگونه مسامحه نکنند.

 

رئیس تبلیغات اسلامی دره شهر با بیان اینکه 9 دی روز بخشش فریب خوردگان و غضب بر فتنه گران است گفت: ملت بزرگ ایران نیز مانند همیشه با حضور خود در روز 9 دی نشان خواهند داد در متابعت از ولی فقیه و رهبر فرزانه و بصیر انقلاب ایران متحد هستند و اجازه عرض اندام و اجازه تداوم حرکتهای خرابکارانه را به عناصر خود فروخته نخواهند داد.

 

پایان پیام/ز

 

 

نظر شما