logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 8 دى, 1395 - 13:20
کد مطلب: 4665
رئیس شورای شهر دره شهر گفت: نظام جمهوری اسلامی محاکمه فتنه گران را به افکار عمومی واگذار کرده است.

"وحید برخی" رئیس شورای شهر دره شهر در گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: هدف اخلالگران در سال 88 توهین به نظام اسلامی، قانون اساسی، هتک حرمت اهل بیت(ع) و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

 

وی با بیان اینکه دشمنان با ایجاد فتنه باز هم نتوانستند جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند، اظهار کرد: اتفاقات زنجیروار یک سال قبل از نهم دیما نشان داد تنها را غلبه بر فتنه ها حضور گسترده در صحنه و جانفشانی در مقابل انقلاب و رهبری است.

 

برخی افزود: بی حرمتی به  امام حسین(ع) خون مرد ایران را به جوش آورد و باعث شد که مردم در برابر فتنه 88 موضع عاشورایی گرفته و روزی همانند 9 دی را با بصیرت خود خلق کنند.

 

وی تصریح کرد: حماسه نهم دیماه بعنوان یکی از روزهای تاریخی بعد از انقلاب ما بود که  زن و مرد برای پشتیبانی از نظام و رهبرشان و پاسداری از خون شهیدانشان به خیابانها آمدند.

 

برخی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی محاکمه فتنه گران را به افکار عمومی واگذار کرده است، یادآورشد: با توجه بی اینکه حکم سران فتنه کمتر از اعدام نیست، اما با شرایط کنونی و احتمال اینکه محاکمه آنها به پیراهن عثمان تبدیل شود مسئولان قضایی محاکمه آنان را فعلا به صلاح ندانسته اند.

 

رئیس شورای شهر دره شهر حضور در حماسه 9 دی را تو دهنی به دشمن دانست وخاطرنشان کرد: همه ما باید با حضور پرشور خود در این روز بزرگ حماسه "9دی" را بعنوان روز بصیرت و میثاق با ولایت در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کنیم.

 

پایان پیام/ز

نظر شما