logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 8 دى, 1396 - 15:08
کد مطلب: 4655
رئیس دانشگاه آزاد دره شهر:
حرکت در خط رهبری باعث خلق حماسه 9 دی شد
رئیس دانشگاه آزاد دره شهر گفت:حضور مردم در حماسه 9 دی به دشمنان ایران فهماند که مردم ایران در خط رهبری هستند و توطئه علیه ایران مثل اب در هاون کوبیدن است.

دکتر "محمد علیکرمی" در گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت:ولایتمداری ،حرکت درخط رهبری ، بصیرت و بینش بالای ملت ایران باعث خلق حماسه 9 دی شد.

 

وی اظهار کرد:حضور مردم در حماسه 9 دی به دشمنان ایران فهماند که مردم ایران در خط رهبری هستند و توطئه علیه ایران مثل اب در هاون کوبیدن است.

 

علیکرمی افزود:متاسفانه برخی افراد ساده لوح ممکن است گول وعده های دشمنان اسلام را بخورند ولی اگاهی ، بصیرت توجه به منویات مقام معظم رهبری مانع تکرار اینگونه موارد می شود.

 

وی با بیان اینکه نگاه به تاریخ نشان می دهد این فتنه ها بی تاثیر است خاطر نشان کرد: استکبار با هدف رسیدن به آمال و آرزوهای واهی خود به دنبال ایجاد تفرقه میان مردم بود اما ملت ایران با حضور درحماسه " 9دی" خط بطلانی بر آرزوهای آنان کشیدند.

 

رئیس دانشگاه آزاد دره شهر با اشاره به اینکه دانشگاه ها نقش زیادی در آگاه کردن مردم نسبت به توطئه ها دشمنان اسلام دارند افزود: ما نیز همچون سایر اقشار ولایتمدار در این روزعزیز شرکت می کنیم و نشان می دهیم دین مذهب و ولایت فقیه در نزد ملت ایران از چه ارزش بالایی برخوردار است.

 

نظر شما