logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 30 دى, 1397 - 10:35
کد مطلب: 16046
باتوجه به اینکه بخشنامه از طرف دولت به بانکها ابلاغ شده است امیدواریم استاندار ایلام بعنوان نماینده عالی دولت برای جلوگیری از جو نارضایتی مردم بساط زرنگ بازی بانکها را برچیند

به گزارش سیمره خبر، در حالیکه در بخشنامه دولت هیچ اشاره ای به شرایط خاص امهال تسهیلات دوساله زلزله توسط بانکها نشده است متاسفانه بانکها همچنان با صدور بخشنامه های داخلی من دراوردی جیب مردم را خالی میکنند.

در اتفاقی تاسف بار برای امهال دوساله تسهیلات زلزله ۴ درصدی باید تعهد نامه ای امضا شود که وام‌گیرنده دوسال دیگر اصل پول را با ۱۸ درصد سود به حساب واریز کند!!

اگر قرار بر این بود که اینگونه مردم زلزله زده را سرکیسه کنید دیگر چرا روی یک بخشنامه کاملا دو سر باخت برای مردم انهم در این وضعیت اقتصادی یکسال تمام مانور دادید.

مردم توان پرداخت همان اقساط را با سود ۴ درصد نداشته اند انوقت سود ۱۸ درصدی را که از ربا هم بیشتر است چگونه بر سر انها اوار می کنید.

وقتی در بخشنامه هیچ شرایطی جز امهال ذکر نشده است این کلاه گشاد را بر سر ملت خود چگونه میگذارید و عملا این لقمه چگونه از گلوی شما پایین می رود.

هم اکنون نرخ نزول ۸ درصد است آن وقت بانکها ۱۸ درصد از مردم ندار بزور تعهد بانکی میگیرند انهم کسانی که زلزله زده هستند.

کلا اخرین واحد یک زلزله ۱۰ ریشتر است اما گویا باید از این پس ریشتر را بر حسب سود بانکی تا ۱۸ درصد محاسبه کرد.

باتوجه به اینکه بخشنامه از طرف دولت به بانکها ابلاغ شده است امیدواریم استاندار ایلام بعنوان نماینده عالی دولت برای جلوگیری از جو نارضایتی مردم بساط زرنگ بازی بانکها را برچیند/ز

نظر شما