logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 24 دى, 1397 - 09:19
کد مطلب: 16039
اینگونه بی محابا سخن راندن در رسانه های پر مخاطب شمشیر دولبه است که از یک سو تعداد معدودی خوشحال و تعداد نامحدودی را نیز ناراضی می کنید و قطعا در استانه انتخابات بازی دو سر باخت برای شما خواهد بود.

به گزارش سیمره خبر ،بند ۷ مصاحبه شادمهر کاظم زاده در گفتگوی ویژه خبری و سخنان پیش از خطبه وی واکنشهایی در رسانه ها به دنبال داشته است.

بر اساس سخنان نماینده حوزه جنوبی استان ایلام ۴ هزار نفر از طرف وی برای استخدام در پتروشیمی و ان جی ال دهلران معرفی شده اند که ۸۰۰ نفر انها مشغول بکار هستند.

این گوشه از سخنان کاظم زاده به دلیل حساسیت بر روی اشتغال در واحدهای پتروشیمی و نفت دهلران باعث حساسیت رسانه ها شده است.

ما نیز بعنوان یک رسانه نه در بحث قضاوت که فقط به استناد صحبتهای نماینده حوزه انتخابیه دهلران و نیز سوال مکرر کاربران برای تنویر افکار عمومی سوالاتی مطرح و حق جوابگویی رسانه ای نیز برای ایشان محفوظ می دانیم.

۱. همانطور که جناب مهندس کاظم زاده در جریان هستند کار یک نماینده قانونگذاری و نظارت حسن اجرای قانون از طریق اهرمهای قانونی مانند استیضاح و... می باشد.

۲. قطعا پیگیری ردیف بودجه، جذب اعتبار، رایزنی با وزرا، رفع مشکل زیر ساخت عمران و... برای توسعه و اشتغالزایی از کارهای مهم یک نماینده بوده که در مصاحبه های مختلف بارها خود را در این راه موفق اعلام کرده اید.

۳. بر طبق همان سخنان خودتان و حتی اطرافیانتان که بارها و بارها به این بالیده اید که فقط کارهای عمومی از طرف شما انجام می گیرد و کلا کار خصوصی برای کسی انجام نمی دهید اما به یکباره در گفتگوی خبری و نیز سخنان پیش از خطبه ابدانان از معرفی ۴ هزار نفر به شرکتهای نفتی دهلران و استخدام ۸۰۰ نفر معترف می شوید که عملا اگر با کلمات بازی نشود همان کار خصوصی است.

۴. با پیگیری انجام شده قطعا این ۸۰۰ نفر همگی از طرف شما نبوده اما باز هم به احترام سخنان شما ان را تایید می کنیم ، اما سوال اینجاست حال تکلیف ان ۳۲۰۰ نفر که نتوانستند استخدام شوند، کسانی که موفق به دریافت نامه نشده اند، کسانی که درصف استخدام هستند و.. که قطعا ناراضی شده اند چه می شود؟

۵. چگونه وقتی کسی نمیتواند به راحتی از کنار درب شرکتهای نفتی حتی عبور کند با نامه شما ورود و حتی اشتغالش امکان پذیر می شود؟پس بحث گزینش، حراست، ازمون، تخصص و... در این میان چیست؟

۶. وقتی شرکت ان جی ال اعلام کرد که اذرماه ازمون استخدامی برای افراد متخصص برگزار میکند و قرار بود شما نیز انرا پیگیر نمایید(که البته به دلایل نامعلوم انجام نشد) حال بفرمایید متخصصینی که شما معرفی کرده اید چگونه و کجا بدون ازمون مشغول بکار شده اند؟

۷. حال که نفوذ شما اینقد زیاد است که بر اساس سخنان خودتان با نامه نگاری استخدام‌ می کنید از شرکتهای نفتی بخواهید لیست این افراد را اعلام کنند تا مشخص شود چه کسانی با چه تخصصی استخدام شده اند تا این شائبه تلاش برای اشتغالزایی نورچشمیها نیز برای همیشه مرتفع شود.

۸. سوال دیگر اینکه ایا دخالت در استخدام جزو وظایف نمایندگان بوده یا فقط شما اینکار را می کنید؟اگر همه انجام داده اند اعلام کنید تا شهرهای دیگر نیز از این نعمت انتخاباتی بهرمند شوند.

۹. اینکه گفتمان شما در رسانه ها برای ورود به جزیی ترین مسائل مانند دخالت در اشتغال و بکار‌گیری افراد با نامه، غیر حرفه ای و به دلیل مشاوره اشتباه بوده شکی نیست اما اگر در این راه دستی بر اتش دارید و "متولی اشتغال استان هستید" اعلام عمومی نمایید تا این همه جوان بیکار از شما نامه گرفته و در شرکتهای نفتی دهلران که اتفاقا بازهم نیرو احتیاج دارد استخدام شوند تا همه مردم در استانه انتخابات بعدی شما را دعا کنند.

۱۰. جناب مهندس کاظم زاده قطعا رسانه ها پیگیر مطالبات مردم بوده و در این راه بدون هیچ چشمداشت کوتاهی نخواهند کرد و شما نیز بعنوان نماینده مردم چه انهایی که به شما رای داده اند و چه نداده اند موظف به تنویر افکار عمومی هستید.

۱۱. اینگونه بی محابا سخن راندن در رسانه های پر مخاطب شمشیر دولبه است که از یک سو تعداد معدودی خوشحال و تعداد نامحدودی را نیز ناراضی می کنید و قطعا در استانه انتخابات بازی دو سر باخت برای شما خواهد بود.

۱۲. بعنوان یک رسانه رسمی که بارها به استناد ارشیو خبریمان از کارهایتان حمایت کرده ایم و از باب همشهری بودن به شما نصیحت میکنم علاوه بر استفاده از مشاورین خوشفکر، با این سخنان کاملا ناپخته در بحث اشتغال کارهای خوب عمرانیتان را زیر سوال نبرید که مجبور به صرف وقت و انرژی برای توجیه حرفایتان و نیز درگیر شدن با رسانه ها در تریبونهای دیگر نباشید.
یاسر زینی وند مقدم

نظر شما