logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 21 دى, 1397 - 19:34
کد مطلب: 16036
امام‌جمعه دره شهر گفت: بجای خوردن قسم جلاله،شعار و وعده تو خالی برای مردم قدمی قابل لمس بردارید.

به گزارش سیمره خبر، فرمایشات ۱۹ دیماه مقام‌معظم رهبری در جمع مردم قم، گفت: سخنان و تاکیدات مجدد ایشان به پیگیری و رفع مشکل مردم نشان می دهد مسئولان انچه مدنظررهبری و مردم است به درستی انجام نداده اند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید قویتر و مسلط تر کارها را انجام دهند، اظهار کرد: معمولا اقایان بجای کار قابل ملاحظه و عملی فقط شعار می دهند.

قنبر بیگی افزود: کسانی که هیچکاری برای مردم انجام نداده اند بجای منت گذاشتن سر ملت کنار بروند.

وی با بیان اینکه ما منتظر کارو عمل هستیم، تصریح کرد: بجای خوردن قسم جلاله،شعار و وعده تو خالی برای مردم قدمی قابل لمس بردارید.

خطیب نماز جمعه دره شهر یادآور شد: برخی همانند جنگ صفین وقتی برنامه را به درستی انجام‌نمی دهند با دروغگویی کمی کاستیها را به رهبر نسبت می دهند که باید در مقابل این حربه هوشیار بود.

وی خاطرنشان کرد: برخی در جمع منافقان و تروریستها ارز هایی مبنی بر تغییر نظام داشته اند که قطعا ارزوهایشان را به گور خواهند.

حجت الاسلام قنبر بیگی افزود: قطعا حضور پرشور مردم در جشن ۴۰ سالگی انقلاب تلالوی بالندگی ایران اسلامی را به رخ دشمنان خواهد کشاند.

وی تصریح کرد: عده ای نیز که در داخل با خیال خام و ساده لوحی به امریکا امید دارند بدانند وعده شیطان دروغی بیش نیست.

خطیب نماز جمعه دره شهر تاکید کرد:همچنین افرادی خارج نشینی که با پستی تمام از ترامپ میخواهند مردم کشورشان را تحریم کنند بدانند با تدابیر مقام معظم رهبری و مسئولان از این مشکلات عبور و روسیاهی به زغال باقی خواهد ماند.

وی در ادامه افزود: عده ای خدمات زیادی انجام دادند اما تا اخر در مسیر انقلاب کامل نماندند.

حجت الاسلام قنبر بیگی یاداور شد: یکی در مراسم ترحیم عزیزی تمام دستاوردهای کشور را همانند ساخت موشک و امنیت به یک نفر نسبت داد.

وی تصریح کرد: قطعا با توجه به مستندات موجود این فرد مخالف شدید ساخت موشک بود و حتی بارها شعار ایران بدون موشک را سر میداد.

حجت الاسلام قنبر بیگی با بیان اینکه البته کم کردن بودجه نظامی هم در همین راستا انجام میگیرد، افزود: خوشبختانه این قضایا در حیطه دولت و مرحومان نیست بلکه در حیطه کاری فرمانده کل قوا بوده وگرنه مانند برجام همه انها واگذار و حال ما بدتر از لیبی و عراق بود.

وی یاداور شد: قطعا امنیت امروز کشور مدیون تدابیر پیامبر گونه رهبر انقلاب است.

امام‌جمعه دره شهر خاطرنشان کرد: فرا رسیدن میلاد حضرت زینب(ع) روز پرستار را بر این زحمتکشان تبریک عرض می‌کنیم

نظر شما