logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 14 دى, 1397 - 17:54
کد مطلب: 16028
امام جمعه دره شهر گفت: پیدا شدن برخی بعد از رفع مشکلات جنگ وبا زبان تند و اتشین دیگران را مورد حمله قرار دادن از صفات منافقین است

به گزارش سیمره خبر ، حجت الاسلام"محمد جواد قنبر بیگی" امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به مباحث مطرح شده در مورد عملیات کربلای 4 و 5 گفت: در عملیات کربلای چهار به دلیل خیانت همیشگی منافقین و لو رفتن آن 950 نفر از عزیزان کشور به شهادت رسیدند اما این عملیات باعث فریب دشمن و دستاورد بزرگ کربلای پنج شد.

 

وی اظهار کرد: سردار سرافزازی کربلای چهار را عملیات فریب عنوان کرد و در آن سو کسی که اصلا "اشنا" به جبهه و جنگ نیست می گوید چرا هزاران نفر را بخاطر عملیات فریب به کشتن داده اید.

 

قنبر بیگی افزود: عده ای خارج نشین فراری نیز با این فرد نا اشنا به جبهه و جنگ همصدا شده که خود نشانگر اشتباه و کج فهمی این فرد است.

 

وی با بیان اینکه کسانی که به سرداران دفاع مقدس حمله کردند، خودشان در زمان جنگ‌کجا بودند، تصریح کرد: این اقا سابقه یک روز حضور در جبهه و خط مقدم راعلام کند بعد دم از دلسوزی نظام و شهدا بزند.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر با اشاره به اینکه شما اصلا نامتان برای جبهه و جنگ اشنا نیست، خاطرنشان کرد: این مبحث در زمان حضور ناوهای امریکا در خلیج فارس با خیال باطل امتیاز دادن و بیهوده بودن مقاومت در مقابل دشمن مطرح شد.

 

وی تاکید کرد: قطعا با یک تحلیل ساده می توان فهیمید هدف این افراد از زیر سوال بردن جبهه و سرداران آن تغییر افکار عمومی به سمت دیگر است.

 

قنبر بیگی با بیان اینکه سرداران با وجود شکست و کمبودها هیچگاه استعفا ندادند، تصریح کرد:  با وجود کاهش بودجه هرساله دفاعی این عزیزان مقتدرانه امنیت کشور مدیریت کرده و دشمن هنوزم از نامشان می ترسد.

 

وی افزود:  در عوض برخی از شما با اولین مشکل به دلیل نداشتن هنر مدیریت و به بهانه کمبود امکانات دست به قلم شده و استعفا می دهید.

 

امام جمعه دره شهر اظهار کرد: سرداران جنگ‌ یک شکست را در کربلای ۴ تبدیل به یک پیروزی بزرگ در کربلای ۵ کردند شما چکار کردید؟

 

وی یادآورشد: اگر فردی راستگو بودید پس از شکست در برجام، 2030 و اعلام ناتوانی در تغییر ابدارچیتان پس از 6 سال کنار می کشیدید.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی تصریح کرد: پیدا شدن برخی بعد از رفع مشکلات جنگ وبا زبان تند و اتشین دیگران را مورد حمله قرار دادن از صفات منافقین است.

 

وی خاطرنشان کرد: چرا بجای رفع مشکلات اقتصادی، اشتغال، بیکاری و مطالبات  و پایین امدن بار روانی به سمت مردم از دولت با دامن زدن به یک بحث اذهان مردم را به سمت دیگر می برید.

 

قنبر بیگی تاکید کرد: قطعا مردم مطالباتشان را از دولت خواستارند و دولت نیز باید بیشتر در این زمینه کمک کند.

 

 وی در ادامه با اشاره به پیگیری مجدد و رای مجلس به cft وfatf، گفت: وقتی کره شمالی پس از چندسال عضویت در این طرح از لیست سیاه خارج نشد شما بنابر چه تضمینی به ان رای می دهید.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر افزود: بجای تجربه یک شکست دیگر به بهانه پولشویی، قانونی در کشور وضع کنید که جلوی این تخلف را بگیرد.

 

وی درادامه با اشاره به امیدواری برخی به برجام نیز گفت: وقتی امریکا از ان کنار گیری کرده و اروپا نیز در حال خارج شدن از برجام است انوقت شما به چه چیزی امیدوارید؟

 

قنبر بیگی تصریح کرد: ما باید چه زمان باید به تدبیر و عدم کج فهمی شما امیدوار شویم.

 

وی در ادامه به مشکل عدم وجود پزشک قانونی در شهرستان اشاره کرد و افزود:  طی کردن مسیر طولانی خانواده متوفی با وضعیت روحی نامناسب به شهر ایلام  برای جواز دفن  مصیبتی بر مصیبت بازماندگان افزوده است.

 

امام جمعه دره شهرخاطرنشان کرد: امیدواریم  با قول مسئولان استان، رییس دانشگاه علوم پزشکی و همکاری مردم این موضوع برای هعمیشه برطرف شود.

نظر شما