logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 2 ارديبهشت, 1397 - 15:30
کد مطلب: 15818
به همت روابط عمومی و کانون فرهنگی و خانواده سپاه ناحیه دره شهر مراسم روز پاسدار در نمازخانه این ناحیه برگزار شد.

به گزارش سیمره خبر ، سرهنگ"احمد محمدی"فرمانده سپاه نایه دره شهر در این مراسم گفت: تقارن بهار طبیعت با میلاد امام حسین(ع) ، ولادت حضرت ابوالفضل (ع)،  روز پاسدار و جانباز باعث بهره مندی معنوی ما در سالجاری می شود.

 

وی در ادامه یکی از ویژگیهای بارز امام حسین (ع) صبر در مقابل سخنان و حرفهای مبنی بر عدم حرکتشان به کربلا بود، اظهار کرد:  این خصیصه مهم  باعث حضور ایشان در کربلا و زنده نگهداشتن اسلام شد.

 

محمدی افزود: ما نیز در طول مسیر و اهدفمان که  باید صبر را سرلوحه کار خود قرار داده تا شاهد موفقیت، ماندگاری و به نتیجه رسیدن کارهایمان باشیم.

فرمانده بسیج دره شهر با اشاره به شعار سال رهبر انقلاب خاطرنشان کرد: برای احقاق شعار سال حمایت از کالای ایرانی ما پاسداران باید این شعار را در خانواده های خود فرهنگسازی کنیم.

 

حجت الاسلام "علی باقری"نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه دره شهر نیز در این مراسم با تبریک ایام شعبانیه  و روز پاسدار گفت: سبزپوشان ولایت مدافع ارزشهای اسلامی بوده که این خود وظیفه بزرگی بر دوش انان است.

 

وی تصریح کرد : ما پاسداران به سربازی انقلاب و اسلام  ولایت فقیه افتخار کرده که ارزش معنوی ان هیچ مبلغ مادی قابل قیلس نیست.

 

باقری افزود: فرزندانتان را با محبت به اهل بیت (ع) بزرگ کنید، زیرا مادر موفق کسی بوده که به فرزندش درس دین و قرآن یاد دهد.

 

وی یادآورشد: متاسفانه سبک زندگی ما درحال تغییر بوده و فرزندان مادر مدارس به جای فراگیری قرآن و اهل بیت(ع) صدای حیوانات را تمرین می کنند.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه نایه دره شهر در ادامه با انتقاد تعدد برنامه های طنز تلوزیون گفت: وقتی هر شبکه به جای معلومات دینی و قرآنی طنز نشان می دهد فرزندان ماهم دلقک بازی و مسخره بازی یاد می گیرند .

 

وی افزود: البته ما دست هنرپیشگانی که درس قرآن و اهل بیت(ع) را به ما بیاموزد را خواهیم بوسید.

 

حجت الاسلام باقری با اشاره به فعالیتهای فهنگی سپاه  خاطرنشان کرد: سپاه تنها نهاد برگزاری راهیان نور و یادواره شهدا بوده که برنامه های فرهنگی را نیز اجرا می کند.

 

قرائت قرآن، مولودی خوانبی، اجرای نمایش ظنز و مسابقه نقاشی از دیگر برنامه های این مراسم بود
 

 

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
نظر شما