logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 25 فروردين, 1397 - 10:29
کد مطلب: 15797
تتری از حضور هنرمندان 16 استان کشور در نخستین جشنواره ملی سرناوای دره شهر خبر داد.

"منوچهرتتری"دبیر جشنواره ملی سرناوا در گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت:  از میان 264 اثر ارسالی هنرمندان 20 استان کشور به  نخستین جشنواره ملی "سورناوا" تعداد ۵۰ هنرمند از برای حضور در این جشنواره انتخاب و از آنان دعوت به عمل آمده است.

 

وی اظهار: این تعداد هنرمند از 16 استان آذرباییجان شرقی، اصفهان، ایلام، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کردستان، کرمان، گیلان، لرستان، مازندران وهمدان در جشنواره شرکت خواهند کرد.

 

تتری افزود: آیین افتتاحیه جشنواره در تاریخ ۲۶ فروردین ۹۷ ساعت ۱۰ صبح با حضور مسولان عالی رتبه استان و شهرستان و میهمانان ویژه در تالار مهرگان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: روز دوم جشنواره(۲۷فروردین) نیز با حضور اساتید برجسته و‌هنرمندان برجسته کشور برنامه های متنوع و زیبایی به اجرا گذاشته خواهد شد.

 

تتری یادآورشد: آیین اختتامیه و مراسم اهدا جوایز به برگزیدگان با حضور مردم و مسولین به همراه کنسرت موسیقی پیشکسوتان و اساتید برجسته کشور نیز در روز سوم جشنواره از ساعت 17 تا 19 (28فودین) در تالار مهرگان برگزار می شود.

 

وی افزود: در  مدت سه روزه جشنواره شاهد هنرنمایی بزرگانی چون استاد محمدرضا درویشی، دکتر پروین بهمنی، استاد صادق چراغی، استاد حسین فرجی.استاد عاشیق احد علیشاه و ... خواهیم بود.

 

 

دبیر جشنواره ملی سرناوا با بیان اینکه در مراسم اختتامیه از پیشکسوتان تجلیل می شود، خاطرنشان کرد: حضور در این مراسم و دیگر برنامه های اجرایی جشنواره برای عموم آزاد و رایگان است.

 

پایان پیام/ز

نظر شما