logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 18 اسفند, 1396 - 20:42
کد مطلب: 15225
امام چمعه دره شهر گفت: عده ای می خواهند سوء تدبیر و مشکلات مدیریتی خودشان که منجر به مشکلات اقتصادی شده را به مذاکرات امریکا در مورد حضور ایران در منطقه گره بزنند.

به گزارش سیمره خبر ، حجت الاسلام"محمد جواد قنبر بیگی" امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه این  با تبریک ولادت حضرت زهرا(س)،میلاد امام راحل(ره)، روز زن و مادر گفت: بر طبق روایتی موثق امام عصر (عج)میفرماید دختر پیغمبر خدا اسوه نیکوی من است.

 

وی در ادامه با اشاره به بحث مذاکرات هسته ای اظهارکرد:: دستگاه دیپلماسی ما با امتیاز دهی فراون، نگرفتن امتیاز، گول لبخندها را خوردن، حضور جاسوس در بحث مذاکرات هسته ای ضعیف عمل کرد.

 

قنبر بیگی با تقدیر از مواضع جدید و انقلابی وزیر امور خارجه کشورمان در بحث مذاکرات افزود: امیدواریم با همین اقتدار و عزت مدافع حقوق ملت ایران باشند.

 

وی تصریح کرد: تامین نشدن سوخت هواپیمای دیپلماتهای ما در المان به بهانه تحریمها انتقام جویانه غرب از همین مواضع انقلابیش بود.

 

خطیب نماز جمعه دره شهریا اشاره به سخنان وزیر خارجه فرانسه در مورد بحث موشکی وتحریمها گفت: صحبتهای و غلطهای اضافی این شخص بسیار شبیه به مقدمات برجام است.

 

وی یادآورشد: مگر برجام برای رفع کامل تحریمها نبود پس چگونه باز امتیاز خواهی برای تشدید ان می کنید.

 

وی افزود: ثمره برجام نگاه به خارج از کشور، دست در دست برخی اراذل و چشم به دست اجانب برای صدقه گرفتن از پول خودمان بود.

 

قنبر بیگی خاطرنشان کرد: البته برخی در داخل  نیز خواستار مذاکرات در تمامی مباحث بودند که دانسته یا ندانسته تفکراتشان در مسیر منافع امریکا، اروپا و اسرائیل است.

 

وی با بیان اینکه چرا راحت امنیت مردم ایران را در معرض فروش استکبار می گذارند، افزود: مسلما ملت ما خوب میداند مشکلات کشور با مذاکرات بی ثمر و برجام نافرجام رفع نمی شود.

 

امام جمعه دره شهر با بیان اینکه مردم مراقب باشند کلاه سرشان نرود، تصریح: عده ای می خواهند سوء تدبیر و مشکلات مدیریتی خودشان که منجر به مشکلات اقتصادی شده را به مذاکرات امریکا در مورد حضور ایران در منطقه گره بزنند.

 

وی بادآورشد: همانظور که رهبری هم فرمودند مباحث منطقه هیچ ارتباطی با امریکا ندارد بلکه به دولتهای منطقه مربوط است.

 

قنبر بیگی در ادامه با اشاره به به مشکلات اقتصادی گفت: اقایان مسئولان ارشد دولت که بی خبر از بازار هستند چگونه تورم را یک رقمی می دانید.

 

وی اظهار داشت: مسلما با توجه به نگاه شما به خارج از مرزها تورم در حال سه رقمی شدن است.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر افزود: مردم با گوشت و استخوان مشکلات اقتصادی و بیکاری فرزندانشان را لمس می کنند پس بجای توهین ،انداختن گردن دولتهای قبل و دهه شصتیها به انها جوابگو باشید.

 

وی با تاکید بر جدیت در پیگیری عملی اقتصاد مقاومتی یادآورشد:  با توجه به دستور رهبر انقلاب نگاهتان را به درون متمرکز کرده تا با اتکا بر جوانان مشکلات مردم را مرتفع کنید.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی در ادامه با اشاره به طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان به بیت المال افزود: این طرح مجلس همان رفتاری است که در سیره علوی و راه امیر المومنین(ع) دیده می شود.

 

وی با بیان اینکه نمایندگان مواظب امضاهایشان باشند، افزود: متعجبیم چراعده ای مخالف و فریادشان در مقابل سیره علوی بالا گرفته است.

 

قنبر بیگی تصریح کرد: نمایندگان محترم ضمن تصویب این طرح نظارت خود را تشدید کنند تا با این انگلهایی که خود مردم را میمکنند به شدت برخورد شود.

 

وی در ادامه به جریان رقاصی در مراسم روز زن اشاره کرد و افزود: اقایان اموال بیت المال مسلمین را برای مبارزه با احکام اسلام هزینه می کنند.

 

امام جمعه دره شهر اظهار داشت: رقصیدن زن برای مرد حرام است اما شهردار تهران به نظاره می نشیند و ککش هم نمیگزد.

 

 وی با بیا اینکه حتما باید رسانه ای شود تا دلیل بیاورید، افزود: حضور شهردار تهران در این مراسم عملا تایید ارتکاب عمل فعل حرام است و باید رسما برای این کار از ملت عذر خواهی کند.

 

قنبر بیگی خطاب به شورای شهر تهران نیز گفت: اعضای این شورا نیز بجای کارهای اساسی و درجه یک به دنبال کارهای حاشیه ای و خلاف مصالح نظام است.

 

وی تصریح کرد: چگونه یک خیابان را در پایتخت به اسم ننگینی مانند سعید حجاریان از محکومین فتنه 88 نامگذاری می کنید.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر خاطرنشان کرد: حقوق کارگر را نمی دهید، شلاقشان هم میزنید حال اسم انها را از روی خیابان برداشته و نام مصدق را می گذارید.

 

وی افزود: پس از نامگذاری خیابان کارگر به اسم مصدق رسانه های معاند شما را تحسین کردند که این خود نشانگر کار اشتباه شما است.

 

قنبر بیگی تاکید کرد: بجای اینکارها  شهردار را که معضلی برای تهران شده را بردارید.

 

وی در ادامه با اشاره به هفته درختکاری  نیز گفت: پیامبراسلام(ص)، اهل بیت(ع)، مراجع عظام و رهبر انقلاب به بهترین نحو ممکن بحث درختکاری را ترویج داده اند.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی افزود:  پیامبر می فرماید اگر قیامت برپا شد و به اندازه کاشت درختی وقت داشتید ان را کارید.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر یادآورشد: مردم دره شهر مانند همیشه در بحث درختکاری و ترویج ان فعال بوده اند.

 

وی تصریح کرد: در مقابل متاسفانه برخی مسئولان بجای حفظ درختان به انها اسیب می رسانند.

 

قنبر بیگی افزود: مسلما اگر این افراد اگه نصف شما دغدغه داشتند  وضعیت ما در استان  بهتر از این بود.

 

امام جمعه دره شهر با تشکر از اداره منابع طبیعیشهرستان خاطرنشان کرد: اگر اقایان به تذکرات گوش ندهند تمامی مطالب را به مردم خواهم گفت.

 

پایان پیام/ز

 

 

 

 

نظر شما