logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 30 بهمن, 1396 - 13:38
کد مطلب: 14846
رئیس راه داری حمل ونقل جاده ای دره شهر:گفت: هم اکنون تردد خودروها درمسیرهای ارتباطی دره شهر به صورت عادی درجریان است ومشکلات خاصی برای تردد دراین جاده وجود ندارد.

"داریوش عموزاده" رئیس راه داری حمل ونقل جاده ای دره شهر در گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: با تلاش نیروهای راهداری شهرستان وبا بکار گیری چندین دستگاه لودر و گریدر سطح گردنه برفگیر کبیرکوه در مسیر شهرستان آبدانان به دره شهر هم اکنون باز و تردد در ان جریان دارد.

 

وی با بیان اینکه بارش برف در این مسیر سنگین و همچنان ادامه دارد، اظهارکرد: در دو مسیر دره شهر - پلدختر و دره شهر ایلام- نیز که که براثر بارش باران سطح جاده از گل و لای پوشیده شده بود، پاکسازی شد.

 

عموزاده افزود: هم اکنون تردد خودروها درمسیرهای ارتباطی دره شهر به صورت عادی درجریان است ومشکلات خاصی برای تردد دراین جاده وجود ندارد.

 

وی تصریح کرد: نیروهای راهداری شهرستان  با تمام امکانات در تمام راههای آسیب دیده مستقر شده و نسبت به پاکسازی جاده ها اقدام و مسیرها را در اولین فرصت باز و آماده تردد می کنند.

 

عموزاده افزود: درعین حال عوامل وگشت های پلیس راه شهرستان وماموران راهداری ونیز هلال احمر در مناطق حساس و پرافیکی حضور و درجهت روان سازی ترافیک این جاده تلاش می کنند.

 

رئیس ارئیس راه داری حمل ونقل جاده ای دره شهر خاطر نشان کرد: به علت بارندگی و لغزندگی سطح جاده ها انتظار است رانندگان و سرنشینان برای تردد در این مسیرها صبر و حوصله کنند.

نظر شما