logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 22 بهمن, 1396 - 12:02
کد مطلب: 14778
فرماندار دره شهر گفت: پس از گذشت 39 سال از انقلاب ارمان و میثاق ما همچنان اسقلال، ازادی و جمهوری اسلامی تحت لوای ولایت فقیه است

به گزارش سیمره خبر، "علی اکبر شفیع زاده" فرماندار دره شهر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن این شهرستان گفت: حضور پرشور مردم فیهم دره شهر وملت ایران در مراسم سی و نهمین فجر پیروزی انقلاب دشمنان را مانند همیشه مایوس کرد.

 

وی اظهارکرد: انقلاب ما یک انقلاب ملی گرایانه، شیعی و واکنشی غیر محافظانه کارانه به بی عدالتی و نا توانی حکومت پهلوی بود.

 

شفیع زاده افزود: نهضتها در طول تاریخ روزهای حساس و سرنوشت سازی را بنبال داشته که برای همه ما به ویژه نسل جوان درس عبرتی است.

 

وی تصریح کرد: شکستن شوکت دروغین و پوک جباران، شکوه و شوکت زمین خوردگان مظلوم و محروم ، سربلندی در مقابل جنایتکاران، برهم زدن موازنه قدرت در سطح منطقه و ایجاد قدرت سومی به نام ایران در جهان از برکات ولایت امام راحل و انقلاب بود.

 

رئیس ستاد دهه فجر دره شهر وی با بیان ما مردم سالاری دینی را بر ظرفیت جمهوری اسلامی متبلور ساختیم، یادآورشد: پس از گذشت 39 سال از انقلاب ارمان و میثاق ما همچنان اسقلال، ازادی و جمهوری اسلامی تحت لوای ولایت فقیه است.

 

وی افزود: این حاکمیت ارزشمند بر اساس اراده مردم به دست امده و اجازه تاثیر گذاری هیچ قدرتی بر آن را نخواهیم داد.

 

نماینده عالی دولت در دره شهر خاطرنشان کرد: پیام ملتی که در جنگ و دیپلماسی از استقلال و میهن دفاع کرده به همه جهانیان ادامه قدرتمندانه در مسیر پیشرفت پیشبرد آرمانهای انقلاب اسلامی است.

 

وی اظهار داشت: منطق ایران در برابردیگران همان نامه مقام معظم رهبری به جوانان غرب بوده و ما با همین منطق به راهمان ادامه می دهیم.

 

شفیع زاده در ادامه تصریح کرد: در همین راستا نیز دولت تدبیر و امید در چند سال گدشته ایران و اسلام هراسی را با قدمهایی که با همت مردم برداشته کاسته است.

 

وی موفقیتهای انقلاب را مدیون اتکا به خداوند و حمایتهای مقام معظم رهبری دانست و افزود: انقلاب بزرگ و تاریخی ایران اسلامی بخاطر حرکت در مسیر و موضع دین بوده است.

 

فرماندار دره شهر یادآورشد: راهپیمایی22 بهمن بعنوان مظهر اقتدار ملی و عزم عموم ملت ایران هر دشمنی را در حد اندازه قدرت نظامی و توانایی تبلغاتی مرعوب می کند.

 

وی افزود: در طلیعه انقلاب اسلامی تکریم و خضوع در مقابل روح فداکار شهیدان بعنوان مظهر ایثار، از خودگذشتگی و عظمت شایسته تر است.

 

شفیع زاده یادآورشد: سیاست غرب گرایی شدید، بی احترامی به تاریخ و سنت اسلامی، فساد، نخبه کشی،َ تمرکز بر جاسوسی و سرکوب گروه های مذهبی، گرایش های خودکامانه، تفسیرهای به رای از قانون اساسی مشروطه، شکست برنامه های اقتصادی بیش از حد جاه طلبانه ناشی از درامدهای بالای نفتی، دشمن سازی از هرطرف و توده مردم توسط حکومت پهلوی و نیز  قدرت جذب ، اعتماد به نفس و توانایی حضرت امام (ره) در نمایاندن چهره واقعی حکومت از جمله مهم ترین علل شکل گیری انقلاب بود.

 

وی اظهار داشت: پس از انقلاب سال 57  دشمنان نا امید از نفوذ در ابعادی غیر از اقتصا،  درعین رذالت جنگ 8 ساله و تحریمهای ظالمانه اقتصادی را برای نا کارآمد جلوه دادن نظام در دستور کار خود قرار دادند.

 

فرماندار دره شهر در ادامه خطاب به دشمنان ایران اسلامی گفت:  نظام مقدس جمهوری اسلامی  روند تحول فکری و عقیدتی خود را در مسبر حرکت به سوی هدف نهایی که حاکمیت اسلام بوده را مبتنی بر اصل ولایت فقیه اگاهانه می پیمایید ودر این راه از کار شکنی ها، توطئه ها و تخریبها ترسی ندارد.

 

وی تصریح کرد:  دولت تدبیر و امید نیز در راستای مقابله با هجمه ها و توطئه های بی شمار دشمنان ایران اسلامی در طول فعالیت خود با عمل به شعار اعتدال گرایی مشکلات فرا روی جامعه در بخش های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی را مرتفع ساخته است.وی افزود:

 

شفیع زاده در ادامه به خدمات دولت اشاره کرد و افزود:  دولت دوازدهم با کاهش نرخ تورم به 9 درصد،  کاهش نرخ بیکاری به 10 درصد، افزایش مبلغ ومیزان وامهای مسکن و ازدواج جوانان، اسقلال بانک مرکزی، بازیابی شورای اقتصاد و کاهش نرخ سود بانکی به 17 درصد، افزایش تولید نفت خام به سه میلیون بشکه، افزایش حجم صادرات غیرنفتی، افزایش مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، اصلاح نظام بانک و اجرای اقتصاد مقاومتی در راستای اجرایی نمودن دستور راهبردی مقام معظم رهبری گامهای مهمی درکشور برداشته است.

 

دبیر ستاد دهه فجر دره شهر یادآورشد:  در شهرستان دره شهر نیز  اقدامات خوبی ازجمله  زمینه سازی و راه اندازی شرکت استیک کورد با اشتغالزایی 250 نفر، پیگیری و تخصیص اعتبار سدسیکان با اشتغالزایی 200 نفر، کلنگ زنی چهاربانده سازی ورودی دره شهر به بدره، کلنگ زنی فراوری گیاهان دارویی، اجرای طرح ابیاری تحت فشار به میزان چهار هزار و 500 هکتار از اراضی دیم، ایجاد فاز اول پارک یادمان شهدا گمنام، افتتاح و ایجاد طرح تعاونی سردخانه محصولات زراعی و باغی ، تخصیص تسهیلات به کارگاه های کوچک تولیدی و صنایع دستی انجام گرفته است.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به پتانسیلهای دره شهر در زمینه های نفت، گاز، منابع زیرزمینی و نیروی جوان جذب سرمایه گذار های داخلی و خارجی برای راه اندازی این ظرفیتها اولویت کاری فرمانداری این شهرستان است.

 

علی اکبر شفیع زاده اظهار داشت: به فرمانداری شهری با 110 شهید، 56جانباز، 21 آزاده سافراز و وجود تنها شهید مدافع حرم استان افتخار می کنم.

 

وی در ادامه افزود: دولت تدبیر و امید  نقلابی و متعد به ارمانهای انقلاب، امام راحل و مقام ومعظم بوده و تمام تلاش خود را برای ارتقای کشور و نظام را بکار خواهد بست.

 

نماینده عالی دولت در دره شهر تصریح کرد: همه ما باید مراقب دسیسه ها دشمنان ضد انقلاب در فضای مجازی و صفوف خود باشیم تا تیر دشمن مانند همیشه به سنگ بخورد.

 

فرماندار دره شهر خاطرنشان کرد: تنها راه پیروزهای بیشتر و استمرار راه شهدا اتحاد، همدلی و تلاش روز افزون جدایی از هرگونه  پیش داروری و تخریب دیگری بوده که در این صورت هیچ دشمنی نمی تواند علیه این مردم و نظام کوچکترین تهدیدی را عملی سازد.

نظر شما