logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 20 بهمن, 1396 - 16:29
کد مطلب: 14775
امام جمعه دره شهر: : چگونه برنامه ای که برای تجلیل از علما بوده و بسیاری از انها از آن بی خبرند میتواندفرهنگی و خیرخواهانه باشد؟

به گزارش سیمره خبر ، حجت الاسلام"محمدجواد قنبر بیگی" امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی توانست ملت را از ظلمت طاغوت زمان، استثمارُ ذلت تحمیلی  وظلمها متعدد نجات دهد.

 

وی با بیان اینکه برخی خدمات قبل از انقلاب را بزرگنمایی می کنند، اظهارکرد: در سال 56 با وجود فروش بالای نفت ، جمعیت کم و نبود تحریمها 60 درصد مردم زیر خط فقر بودند، در صورتی بعد از انقلاب با وجود اینهمه تحریمهای متعدد حتی در همین استان هزاران طرح شاخص انجام شده است.

 

قنبر بیگی افزود: قبل از انقلاب  انگلیسها و امریکایها با ممنوعیت ورود ایرانیها به کمپهایشان عزت  ملت ما را زیر سوال  و در سرزمین خود مورد اهانت قرار می گرفتیم اما بعداز انقلاب  به برکت ولایتُ اتحاد و شهدای عزیزمان در دنیا سربلندیم.

 

وی تصریح کرد: به برکت خون شهدا ، رهبری های حکیمانه امام و اتحاد ملت ایران یوم الله ۲۲ بهمن ماه در ایران شکل گرفت و شاهد  خدمات و پیشرفتهای خیره کننده ای یکی پس از دیگری هستیم.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر تصریح کرد: با توجه به حساس بودن راهپیمایی امسال  به فضل الهی با حضور همه ما در این روز بزرگ بیش از گذشته دشمنان کشور را نا امید می کنیم.

 

وی در ادامه با اشاره به رد نشدن یک فرماندار در استان بر روی پرچم امریکا و اسرائیل گفت:  این دسته از افراد با این اعتقاداتشان لیاقت هیچ گونه مسئولیتی در نظام اسلامی را نداشته و مسئولین زیربط باید با این افراد برخورد جدی کنند.

 

امام جمعه دره شهر با اشاره به حاشیه های کنسل شدن برنامه تجلیل از علمای استان خاطرنشان کرد: دست اندرکاران  نماینده ولی فقیه در استانُ، ائمه جمعه و علمای شاخص در جریان این مراسم نگذاشته بودند.

 

وی افزود: چگونه برنامه ای که برای تجلیل از علما بوده و  بسیاری از انها از آن بی خبرند میتواندفرهنگی و خیرخواهانه باشد؟

 

خطیب نماز جمعه دره شهر یادآورشد: لغو این برنامه  جهت دار برای ایجاد هجمه ها به سمت  نماینده مقام معظم رهبری جای بسی تأسف دارد.

 

وی تصریح کرد: هدف از این برنامه نه تجلیل از علمای درگذشته بلکه تخریب علمای موجود بوده است.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی افزود:   در صورت بروز کوچکترین مشکلی در این برنامه نماینده ولی فقیه باید جوابگو باشد در حالیکه اصلا وی در جریان اجرای برنامه نبوده اند.

 

وی با اشاره به حضور افراد با  سابقه حضور در انقلاب و دفاع مقدس در این مراسم گفت: این افراد مراقب باشند که با این چنین برنامه هایی خوراک رسانه هایی که بدنبال تخریب شخصیتها بوده را فراهم نکنند.

 

امام جمعه دره شهر خاطرنشان کرد: بهتر است که این افراد با اعتراف به کوتاهی خود در برنامه ریزی صحیح  در رسانه ها تفریط خود را جبران کنند.

نظر شما