logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 20 بهمن, 1396 - 12:26
کد مطلب: 14773
نماینده مردم دره شهر، دهلران، ابدانان و بدره در مجلس گفت: به زودی شاهد کارهای بزرگ خدماتی، تولیدی، تسهیلاتی و اشتغالزایی در حوزه های مختلف خواهیم بود.

به گزارش سیمره خبر، "شادمهر کاظم زاده" نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در سخنان پیش از خطبه شهرستان دره شهر با تبریک ایام دهه فجر گفت: انقلاب ریشه در خون شهدا، مکتب نبی اکرم (ص)، فرمایشات امام راحل، بصیرت مقام معظم رهبری و همه افرادی که برای حفظ و سلات امنیت در این نظام جانشان را فدا نمودند دارد.

 

وی اظهارکرد: راه ما راه نظام و ادامه دهنده خودن شهدا بوده که  دفاع از مظلومیت را یک اصل می داند.

 

کاظم زاده با بیان اینکه دفاع از مظلوم برای ما افتخار است، افزود: کمکهای امروز ما به فلسطین برای دفاع از حق مظلومان در مقابل استکبار است.

 

وی با اشاره به اینکه  برخی با نگاه سطحی به مقایسه حکومتها، تصریح کرد: امروزه خود مردم حمایت مردم از نظام باعث عداوت و دشمنی استکبار نسبت به ایران اسلامی است.

 

رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام در ادامه با اشاره به مشکلات کشور یادآورشد : مسلما ‌تمام مسئولین با علم کامل به مشکلات مردم و خانواده ها به دنبال رفع اینگونه مسائل در جامعه هستند.

 

عضوکمیسیون تلفیق بودجه مجلس مشکل اشتغال را دغدغه اصلی مردم دانست و افزود: با برنامه ریزهای که انجام گرفته، پشتیبانی مردم و مقام معظم رهبری این مشکلات نیز حل و فصل خواهند شد.

 

نماینده حوزه جنوبی استان ایلام خاطرنشان کرد: طرح های بسیاری زیادی در حوزه انتخابیه دهلران و بدره و شهرستان دره شهر در دستور کار داریم که به زودی شاهد کارهای بزرگ خدماتی، تولیدی، تسهیلاتی و اشتغالزایی در حوزه های مختلف خواهیم بود.

نظر شما