logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 14 بهمن, 1396 - 10:29
کد مطلب: 14750
توسط پدر تنها شهید مدافع حرم استان ایلام/
سی و نهمین زنگ انقلاب در شهرستان دره شهر نواخته شد
زنگ گلبانگ انقلاب در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ساعت 9.33دقیقه امروز ( شنبه )در مدرسهبا قرالعلوم (ع)شهرستان دره شهر به صدا در آمد.

به گزارش سیمره خبر ، مراسم  زنگ سی و نهمین سالروز انقلاب اسلامی با حضور مسئولان بصورت نمادین در دبیرستان باقرالعلوم شهرستان دره شهر نواخته شد.

 

"علی اکبر شفیع زاده" فرماندار دره شهر در حاشیه این مراسم به خبرنگار سیمره خبرگفت: مردم ولایی و شهادت طلب ایران با تاسی از قیام امام حسین(ع) و تبعیت از فرزند برومندش امام خمینی (ره)  بساط ظلم و زور را در ایران اسلامی برچیده و علم عدل و وحدت را در کشور اسلامی ایران به پا داشتند.

 

وی اظهار کرد: از پیروزی انقلاب در 22 بهمن سال 57 تا کنون شهدای زیادی خون خود را نثار این انقلاب کرده اند که باید قدردان انها باشیم.

 

شفیع زاده اشاره به خدمات دولت یازدهم گفت: دولت تدبیر نیز در طول دوران خود برای پیشبرد اهداف انقلاب و رفع محرومیتها در زمینه بهداشت، عمران، کشاورزی و... قدمهای بزرگ و مناسبی برداشته که باعث ایجاد روحیه نشاط در جامعه شده است.

 

وی تصریح کرد: با توجه به تلاش دشمن برای کمرنگ کردن خدمات نظام همه ما مسئولان وظیفه داریم فارغ از هر جناح و گروه سیاسی  دستاوردهای انقلاب را بازگو کنیم.

 

 فرماندار دره شهر خاطرنشان کرد: این نظام هم اکنون به به برکت خون شهدا، امام راحل، زحمات مردم و رهبری مقام معظم رهبری به اوج بلوغ رسیده و در حال حرکت و پیشرفت است.

 

قرائت قران، بر افراشتن پرچم جمهوری اسلامی، قرائت شعر، سخنرانی و اجرای سرود توسط مهد قرانی ریحانه از برنامه های این مراسم بود.

 

همچنین زنگ انقلاب نیز توسط پدر "حشمت سهرابی"  تنها شهید مدافع حرم استان ایلام نواخته شد.

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
نظر شما