logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 10 بهمن, 1396 - 08:46
کد مطلب: 14742
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: کالاهای قاچاق انبار شده باید تعیین تکلیف شوند.

به گزارش سیمره خبر ،

احمد انارکی‌محمدی رئیس کمیته تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه کالاهایی که به صورت قاچاق وارد شده و سال‌ها در انبارها باقی مانده، در حال از بین رفتن است، گفت: باید در مجلس این مورد تعیین تکلیف شود.

وی با بیان اینکه در کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 کل کشور به دولت این اجازه داده شده که با فروش کالاهای انبار شده قاچاق در گمرک بخشی از هزینه‌های خود را جبران کند، ادامه داد: البته یکی از راه‌های تعیین تکلیف کالاهای قاچاق انبار شده این است که آنها را دوباره صادر کنیم که امکانش وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز همچنان بدون رئیس

نمانیده مردم رفسنجان در مجلس با تاکید براینکه وزارتخانه‌های صنعت و معدن و جهاد کشاورزی باید برنامه مدونی در این مورد ارائه دهند، افزود: براساس این برنامه باید مشخص شود آیا این اجناس در کشور وجود دارد یا خیر تا کالاهای مورد نیاز را در داخل به فروش رسانده و ما بقی را مجددا صادر کنیم.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز  با بیان اینکه کارگروهی زیر نظر دستگاه قضا برای تدوین دستورالعمل فروش این اجناس قاچاق انبار شده در نظر گرفته شده است، گفت: باید برای اموالی که سال‌ها در انبارها باقی مانده‌اند، فکری شود.

نظر شما