logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 25 دى, 1396 - 07:57
کد مطلب: 14545
با حضور مسئولان استانی همایش ناظرین دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در شهرستان دره شهر برگزار شد.

به گزارش سیمره خبر ، "جبار خدایاری" رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر ازحضور مردم در حماسه ۹ و ۱۳ دی گفت: خطر این جریان شاید کمتر از فتنه 88 باشد اما مسلما برنامه ریزی غریبها، اسرائیل  و آل سعودرا به دنبال داشته است.

 

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی بر کسی پوشیده نیست، اظهارکرد: مردم برای مطالبات اعتراضات بحقی داشتند اما تعدادی با سو استفاده از این مسئله و تحریک دشمنان دست به اغتشاش زدند.

 

خدایاری  افزود  مردم بصیر ایران اسلامی نیز پس از اینکه فهمیدن دپای ضدانقلابها و منافقین به میدان باز شده خیلی سریع خط خود را از آنها جدا و با همصدایی بسیار بالایی این توطئه را جمع کردند.

 

وی در ادامه فضای مجازی را یکی از عوامل بروز این اغتشاشات دانست و تصریح کرد: دشمن با حذر از مقابله فیزیکی و اگاهی از شکست حتمی در این زمینه  جنگ را به میدان فضای مجازی برده است.

 

خدایاری یادآورشد:  حمایت از زیر ساختهای گسترش پیام رسانهی بومی و نیز حضور مردم انقلابی  برای اگاهی از تهدیدات دشمن در فضای مجازی دو راهکار مهم در برابر این تحرک دشمن است.

وی افزد: در همین راستا نیز ۷۰ نفر از اعضای ناظرین شورای نگهبان شهرستان را در انتخابات گذشته به فضا مجازی مسلط کرده و آموزش دادیم و در انتخابات پیش روز نیز این تعداد به 300 نفر خواهد رسید.

 

 رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان دره شهر خاطرنشان کرد:  ناظرین بعنوان عضوی از مردم در مقابله با فتنه گران سنگ‌ تمام گذاشته و با حضور استوار خویش در این عرصه ها  حمایت از نظام، مقام معظم رهبری، عزت و استقلال کشورمان خاضعانه و خاشعانه  اعلام کردند.

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
نظر شما