logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 19 دى, 1396 - 08:47
کد مطلب: 14459
فرماندار دره شهر گفت: فاز اول این طرح با انتقال روزانه ۳۰ هزار بشکه توسط ۱۷۵ نفتکش بزودی آغاز خواهد شد.

"علی اکبر شفیع زاده" فرماندار دره شهر در گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: در جلسه مشترک با معاون عمرانی استاندار، مدیر شرکت پخش فراوردهای نفتی ایلام و نیز نماینده شرکت نیکو( رابط ایران و عراق) موضوع انتقال نفت کرکوک به ذخیره گاه این شهرستان بررسی شد.

 

وی اظهارکرد: در پی توافقات انجام گرفته روزانه 60 هزار بشکه نفت خام از عراق به ذخیره گاه شهید رضایی نژاد دره شهر انتقال و پس از ان از طریق خط لوله به پالایشگاههای کشور منتقل می شود.

 

شفیع زاده افزود:  فاز اول این طرح با انتقال روزانه ۳۰ هزار بشکه توسط ۱۷۵ نفتکش بزودی آغاز خواهد شد.

 

وی تصریح کرد:  عملیات اجرایی این طرح پس از پایان مناقصه و مشص شدن شرکت حمل و نقل در ماههای اتی شروع می شود.

 
شفیع زاده یادآورشد: همچنین با تاکید معاون عمرانی استانداری ایلام با توجه به وجود 800 دستگاه نفتکش در سطح استان استفاده از این انتخاب مسیر تردد نفتکشها از طریق مرز مهران به سمت دره شهر از دیگر مورد بررسی قرار می گیرد.

 

فرماندار دره شهر خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح علاوه بر اشتغالزایی و رونق اقتصادی این شهرستان در سطح بین الملل نیز شناخته تر می شود.

گزارش/مسلم تیر افکن

 

دیدگاه‌ها

اول فکری برای جاده اش بکنید بعد تصمیم بگیرید/ جاده ی دره شهر در حالت عادی هم ظرفیت تردد معمولی را ندارد/البته تصادف زیاد میشود..........
نظر شما

دیدگاه‌ها

اول فکری برای جاده اش بکنید بعد تصمیم بگیرید/ جاده ی دره شهر در حالت عادی هم ظرفیت تردد معمولی را ندارد/البته تصادف زیاد میشود..........