logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 18 دى, 1396 - 09:24
کد مطلب: 14417
رئیس هیئت امنای امام زاده سید سیف الدین محمد(ع) شهرستان دره شهر سوختن درختان کهن پارک این امام زاده را تکذیب کرد.

به گزارش سیمره خبر، در چند روز گذشته پیگیری سوختن و قطع بسیاری از درختان کهن سال اطراف امام زاده سید سیف الدین محمد(ع) روستای ارمو در دره شهر بعنوان منطقه نمونه گردشگری و نیز مرکز اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی این شهرستان از دغدغه های مردم بوده است.

 

پس از درج این خبر در سایت و کانال سیمره خبر رئیس هیئت امنای این امام زاده در گفتگویی ضمن رد موضوع هرگونه آسیب به پارک امام زاده را تکذیب کرد.

 

"ترابعلی عموزاده"  در گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: در اتش سوزیهای اخیر هیچگونه اسیبی به درختان کهنسال پارک این امام زاده نرسیده است.

 

وی اظهارکرد: این اتش سوزی مسلما با سهل انگاری عده ای انجام شده اما قبل از رسیدن به درختان این پارک اطفاء شد.

 

عموزاده افزود: مسئولان نیز پیگیر فرد خاطی بوده و در صورت شناسایی به دستگاه قضا معرفی می شود.

 

وی همچنین با اشاره به قطع درختان در این پارک گفت: درختان خشکیده برای جلوگیری از اتش سوزی و تاثیر نامطلوب بر محیط اطراف با مجوز قطع شده و درختان اوکالیپتوس نیز به دلیل رشد مجدد برای درامدزایی در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.

 

عموزاده تصریح کرد: تا کنون برای محیط سازی، ایینه کاری و نیز ساخت مناره چهار میلیارد ریال از نذورات این امام زاده هزینه شده است.

 

رئیس هیئت امنای این امام زاده خاطرنشان کرد: تجهیز و ساخت پارک تفریحی نیز با تایید ریاست محترم اوقاف استان در اولویت کاری سال 97 می باشد.

 

پایان پیام/ز

نظر شما