logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 15 دى, 1396 - 20:00
کد مطلب: 14350
امام جمعه موقت دره شهر گفت: حمایتهای مردم از نظام، مقام معظم رهبری و ولایت فقیه به هیچ گروه و حزبی تعلق نداشته بلکه بخاطر عهد پیمانی ناگسستنی آنها با آرمانهای انقلاب و خون شهیدان بوده است.

به گزارش سیمره خبر ،حجت الاسلام "عبداله شمسی" امام جمعه موقت دره شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اعتراضات اخیر درکشور گفت: این حرکت باعث تاسف و ناراحتی ملت وفادار به انقلاب و خوشحالی مخالفین اسلام شده است.

 

 

وی اظهارکرد: اعتراضات مردم در راستای حل مشکلات معیشتی، اقتصادی، گرانی، بیکاری و تورم در طی یک روز به گوش مسئولان رسیده و باید برای رفع ان تلاش کنیم.

 

شمسی در ادامه به اغتشاشات اشاره کرد و افزود: حمله به اماکن نظامی، تخریب اموال عمومی، آتش زدن اماکن مقدس، توهین به قرآن و اسلام و نیز سوزاندن پرچم نظام جمهوری توسط عده ای اغتشاشگرهیچ نسبتی به مطالبات مردمی نداشته و بلکه امنیت ملی را هدف قرار داده بودند. .

 

وی تصریح کرد: حضور قاطعانه و قدرتمندانه مردم ولایتمدار و انقلابی در راهپیمایی ضد استکباری جواب دندان شکنی به امریکا، فرانسه و آل سعود به عنوان حامیان این فتنه بود.

 

 

خطیب نماز جمعه دره شهر یادآورشد: مسئولان به یاد داشته باشند که با اینکه این تجمعات و اعتراضات به اتمام رسیده اما هنوز مطالبات مردم برای رفع بیکاری، گرانی و تورم که با حضور اغتشاشگران به انحراف کشیده شده بود هنوز وجود داشته و باید به آن رسیدگی کنند.

 

 

وی افزود: حمایتهای مردم از نظام، مقام معظم رهبری و ولایت فقیه به هیچ گروه و حزبی تعلق نداشته بلکه بخاطر عهد پیمانی ناگسستنی آنها با آرمانهای انقلاب و خون شهیدان بوده است.

 

 

شمسی اظهارکرد: مسئولان باید عملا به حمایتهای مردم در راستای رفع مشکلات اقتصادی پاسخ دهند.

 

امام جمعه موقت دره شهر خاطرنشان کرد: با توجه به برخورد قانونی با اخلالگران نظم عمومی خانواده ها، بزرگان و معتمدین نسبت به آگاهی مردم و روشنگری جوانان و نوجوانان باید همت و اهتمام بیشتری داشته و از حضور آنها در تجمعات غیرقانونی و هنجار شکن جلوگیری کنند.

 

پایان پیام/ز

نظر شما