logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 13 دى, 1396 - 12:17
کد مطلب: 14349
به دنبال تحرکات اخیر عده ای اجیر یافته که با سو استفاده ازمطالبات به حق اقتصادی آنان، سعی در ایجاد نا آرامی داشتند،امروز چهارشنبه تجمع مردم انقلابی دره شهر در میدان آزادی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سیمره خبر ، مردم انقلابی و بصیر شهرستان دره شهر صبح امروز سیزدهم دیماه با حضور پرشور خود در اجتماع بزرگ ضد فتنه با ندای "مرگ بر امریکا"، "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر فتنه گر" خشم و انزجار خود را از تحرکات عده ای فرصت طلب که باعث اختشاشات در کشور شده بودند اعلام کردند.

 

تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان با در دست داشتن تصاویر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در این مراسم حضور داشتند.

 

حضور همه احزاب سیاسی و مسئولان دره شهر همپای مردم در این مراسم  از نکات مهم این اجتماع بود.

 

برخی از حاضرین نیز با وجود بیماری و عصا به دست در این مراسم حاضر و با شعار مرگ بر امریکا نشان دادند حمایت از ارزشهای انقلاب مریضی نمی شناسد.

 

" محمد ابدالبیگی" از اساتید دانشگاه استان در این مراسم گفت: رکن اصلی بقاء حکومت انقلاب اسلامی انگیزه الهی و مقصد عالی حکومت اسلامی است.

وی وحدت را عامل پیروزی انقلاب دانست و  اظهارکرد: از دست دادن وحدت بلای خانمان سوزی بنام تفرقه و نفاق بوجود می آورد.

ابدالبیگی افزود: بجای ایجاد تفرقه، اختلاف و جمع آوری غنائم اصل انقلاب و رسالت ان را حفظ کنیم.

وی با اشاره به حماسه 9 دی یادآورشد: فتنه ۸۸ ثمره ۱۰ سال تلاش بیرونیها و ضد انقلابیون  شکست خورده از فتنه 78 بود.

 

این استاد دانشگاه افزود: مردم آگاه و با بصیرت نظام جمهوری اسلامی ایران بعد از خطبه های مقام معظم رهبری در ۹ دی به راهپیمایی آمده و بار دیگر تلاشهای دشمنان نظام را مچاله و به زباله دان تاریخ انداختند.

 

وی با اشاره به تحولات جهان گفت:  احساس هویت متکی به اسلام وخیزش نا موفق عرب برای تسلط بر منطقه غرب آسیا ثمره بیداری اسلامی بوده است.

ابدالبیگی خاطرنشان کرد: اگر امروز شعار مرگ بر امریکا در تمام جهان شنیده می شود بخاطر بیداری اسلام و شناخت دنیا از شیطان بزرگ است.

 

سخنران اجنماع مردم انقلابی دره شهر با بیان اینکه ایران تئوری عملی بنام مردم سالاری دینی دارد، افزود:  تمدن امیخته با معنویت معنویت، کرامت انسانی و آمیختگی دین و زندگی در حکومت اسلامی ایران مطرح شده و الگویی برای همه جهانیان می باشد.

 

وی یادآورشد: استکبار جهانی از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون با توطئه‌های مختلفی ازجمله اصولگرایی قومی، حافظه ای ترکمنی و کرد و عرب و مسلمان، توده ای ها،  مجاهدین خلق، منافقین ، دموکراتها، اشرف و دهقان و آرمان های سعی نابودی حکومت جمهوری اسلامی را داشته اند که با وجود مردم فهیم، آگاه، بصیر، گوش به فرمان ولی فقیه  و کمک فرزندان ،بزرگان و نیروهای مسلح این طومارهای ننگین وابسته به غرب را در هم پیچیده و انقلاب هنوز مانده است.

ابدالبیگی با اشاره به  مشکلات بوجود امده چند روز اخیر گغت:  بیکاری،تورم، دزدیها،اختلاسها ،فساد اقتصادی، بیکاری و تورم مطالب بوده که باید در چهارچوب قانون  گفته شود زیرا حکومت و نظام جمهوری اسلامی ایران متعلق به همه ماست .

وی تصریح کرد: اگر قائله مقبولیت در کنار مشروعیت و ملت نباشد هیچ یک ازاین سه ضلع به تنهایی نمی تواند کاری از پیش ببرد،

 

این استاد دانشگاه با بیان اینکه مسولین عزیز و دولت خدمت گزار یه فکر اساسی برای رفع تورم و بیکاری کنند، اظهار داشت:  اگر فکری برای رفع مشکلات نشود حرفهای بحق مردم با حضور صهیونیست و کشورهای وابسته به غرب به انحراف خواهد کشید.

وی امنیت را مهمترین خصیصه جمهوری اسلامی دانست و افزود: مسلما این حضورعظیم میثاق با ولایت بوده و نباید به خاطر حرفهای منطقی و به حق این امنیت را خدشه دار کنیم.

 

سخنران مراسم مردمی دره شهر یادآورشد:  اینکه از لابه لای این قضایا ی به حق، سوزاندن پرچم و هتک حرمت به آن که کلام خدا یعنی الله اکبر بران نوشته شده چه معنی دارد؟

ابدالبیگی تصریح کرد: این مرد بی غیرت، پست، مزدور، وابسته ، جیره خوار و نفهم اگر حرفی داری خب حرفت را بگو چرا برای توهین به 80 میلیون انسان بصیر پرچم ایران را میسوزانی؟

 

وی خاطرنشان کرد: ما هرچه داریم از ولایت بوده و در غیاب امام زمان(عج) حامی و پشتیبان ولایت فقیه و مقام‌معظم رهبری خواهیم بود ،و در مقابل  این ساختار شکنیها و حرکات مذبوحانه  که با اسلحه گرم مردم را می کشند با حضور عامه مردم با ندای الله اکبر ایستاده ایم.

 

پایان پیام/ز

نظر شما