logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 19 آذر, 1396 - 13:01
کد مطلب: 13837
فرماندار دره شهر گفت: دانشجو حلقه ارتباط عمومی با نظام سیاسی و فرصتی بزرگ برای نظام خواهد بود.

به گزارش سیمره خبر، "علی اکبر شفیع زاده" فرماندار دره شهر در این مراسم با تبریک روز دانشجو گفت: 16 آذر بعنوان یک روز مقاومت در تاریخ به خاطر راهپیمایی و شعارهای دانشجویان در مقابل رژیم استبدادی ثبت  شده است.

وی اظهارکرد: دانشجو حلقه ارتباط عمومی با نظام سیاسی  و فرصتی بزرگ برای نظام خواهد بود.

 

شفیع زاده افزود: جنبش دانشجو بعنوان پیش آهنگ جنبشهای اجتماعی در ایران در دوره های جنگ، سازندگی، اصلاحات و اعتدال وجود داشته است.

 

 وی تصریح کرد: عدالت گویی، نفس فساد، انسجام، مشارکت، اخلاق ،سازگاری و گفتگو از کارکردهای اصلی جنبش دانشجویی است که باید سرلوح فعالیتها و تشکلهای دانشجویی قرار گیرد.

 

نماینده عالی دولت در دره شهر یادآورشد: تنها راه مقابله با مناقشه و مناظره همانند شیوه و سیره اهل بیت باید در بستر تعامل و گفتگو باشد.

 

وی افزود: دانشجو باید شرایط کنونی داخلی، منطقه ای و بین المللی را درک کرده  و با حضور بموقع در صحنه خنثی کننده توطئه ها ی داخلی، منطقه ای و بین المللی بر علیه کشور باشد.

 

شفیع زاده تصریح کرد: ضرورت دفاع، وحدت، انسجام در داخل و هوشیاری باتوجه به شرایط منطقه ازجمله انتظاراتی است که از دانشجویان داریم.

 

وی یادآورشد: دولت سعی دارد که با توجه به شعار تولید و اشتغال برنامه ها و ایده های در دست اقدام  را اجرایی کرده  و در بحث اشتغال و بیکاری کمک موثری به جامعه ،جوانان و دانشجویان شود.

 

فرماندار دره شهر در ادامه با اشاره به سخنرانیهای اخیر ترامپ در مورد انتقال پایتخت اسرائیل خاطرنشان کرد: عدم آشنایی و تجربه کافی ترامپ در سیاست، جذب حمایت یهودی وامریکایی و یا حتی مذاهب او شاید دلیل این تصمیم بوده است.

 

نظر شما