logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 4 آذر, 1396 - 08:05
کد مطلب: 13635
با حضور جانشین سپاه امیر المومنین استان ایلام /
همایش بزرگ بسیجیان در شهرستان دره شهر برگزار می شود
فرمانده سپاه ناحیه دره شهر گفت: بسیجیان در طول انقلاب همواره نشان دادند که پیرو ولایت بوده و در تحقق منویات رهبری برای دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

سرهنگ "احمد محمدی" فرمانده سپاه ناحیه دره شهر در گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: هفته بسیج، هفته رشادت و شجاعت یک ملت بزرگ است که تاریخ را دگرگون کرد و خود تاریخ ساز شد.

 

وی اظهار کرد: بسیجیان همانگونه که درطول دوران دفاع مقدس بدون منت و مزد در برابر دشمن زبون ایستادگی کردند، هم اینک نیز به عنوان سد محکمی در برابر توطئه های دشمنان و در عرصه های مختلف حضوری پرشور دارند.

 

محمدی افزود:این هفته تاریخی بهترین فرصت برای انتقال ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل های سوم و چهارم انقلاب است.

 

وی تصریح کرد:در همین راستا  بمناسبت پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفان همایش شکوه مقاومت در این شهرستان برگزار می شود.

 

فرمانده بسیج دره شهر یادآور شد: این مراسم از ساعت 9 صبح یکشنبه (پنجم آذر ماه) در سالن 9 دی این شهرستان و با سخنرانی سرهنگ "جمال شاکرمی" جانشین سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام  برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به شکوه و عظمت بسیج افزود: بسیج بعنوان مقتدرترین نیروهای انقلاب اسلامی مختص به یک زمان نیست و در همه عصرها وجود دارد

 

فرمانده سپاه ناحیه دره شهر خاطر نشان کرد: مردم این شهرستان با حضور پرشور خود در این مراسم بار دیگر پیروی از ولایت و مبارزه با استکبار جهانی را فریاد خواهند زد.

 

پایان پیام/ز

 

نظر شما