logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 3 آذر, 1396 - 15:14
کد مطلب: 13633
فرمانده سپاه ناحیه دره شهر گفت: 17 میلیارد ریال برای طرحهای اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی و خدماتی در طی یکسال گذشته در این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش سیمره خبر ،سرهنگ "احمد محمدی"فرمانده سپاه ناحیه دره شهر در سخنان پیش از خطبه این هفته با تبریک هفته بسیج گفت: مبارزه با شرک و فتنه، جلوگیری از فساد برروی زمین، دفاع از وطن، برقراری امنیت اجتماعی، نمایش قدرت مسلمانان، بسیج فرهنگی و خدمات دهی  از مهمترین وظایف بسیج است.

 

وی اظهار کرد: در این مسیر خطیر نیز خاتمه جنگ 8 ساله، مبارزه با 38 سال فتنه گری استکبار و نابودی داعش با حضور مدافعین حرم از نمونه های برجسته این نیروی مردمی بود.

 

محمدی افزود: بسیج با پیروی از فرمایشات امام راحل(ره) به مقابله با ناهنجاریها رفته و بر پایه ان در سطح کشور محرومیت زدایی می کند.

 

وی با بیان اینکه جامعه و تمدن اسلامی به حضور و تقویت رزمنده و افراد فداکار نیاز دارد، تصریح کرد: مدافعین حرم، تیپ فاطمیون، حزب الله و زینبیون مصداق بارز اینگونه افراد بوده  که چشم دشمن راکور و توطئه استکبار در شکل داعش را بر روی زمین برچیدند.

 

فرمانده بسیج دره شهر یادآورشد: اباید رزمنده های خود را در قالب حلقه های صالحین، آمادگیهای رزمی، تشکیل گردانها و برگزاری رزمایشها تربیت کنیم.

 

وی افزود:  کمک به مسجد و محله، اردوی راهیان نور، طرح هجرت و برنامه های کمک به نهادها در شرایط خاص از برنامه های بسیج در این راستابود.

 

محمدی تصریح کرد: سپاه ناحیه دره شهر در بحث محرومیت زدایی در یکسال گذشته پنج میلیار ریال ریال برای ساخت 15 منزل مددجویان، مساجد، خانه، سرویس بهداشتی و جداول کشاورزی پرداخت کرده است.

 

وی یاد آورشد: در بحث اقتصاد مقاومتی نیز 12 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای 106 طرح اقتصای هزینه شده است.

فرمانده بسیج دره شهر با بیان اینکه پنج برنامه عمده خدماتی بسیج در سال 97 هدف گذاری شده است، خاطرنشان کرد: راه اندازی صندوق قرض الحسنه برای مردم، تشکیل گشتهای محله محور، اردوهای جهادی پزشکی، اردوهای جهادی ثابت محله ای و مبارزه با اسیبهای اجتماعی با اجرای برنامه های بومی و محله ای، جلوگیری از استفاده از مواد مخدر و پیشگیری از طلاق از جمله برنامه های این طرح اعتلای بسیج می باشد.

نظر شما