logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 3 آذر, 1396 - 13:50
کد مطلب: 13632
امام جمعه دره شهر گفت: اگر روحیه بسبجی در کشورهای اسلامی پراکنده شود هیچ اثری از استکبار و ارازل آمریکایی باقی نخواهد ماندـ

حجت الاسلام "محمدجواد قنبر بیگی"امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک سالروز تاسیس بسیج مستضعفین گفت: بسبج یعنی علی(ع)  که وجودش نه برای مادیات بلکه برای خدا و اسلام بوده است.

 

وی اظهارکرد: الگوپذیری از رفتار امیر مومنان(ع) بسیجیان را نورانی، مخلص و پرکار می کند.

 

قنبر بیگی افزود: صدور انقلاب و مفاهیم بلند آن به جاهای مختلف دنیا و تبلور نام بسیج را درحشد و الشعبی و بسیج مردمی سوریه و عراق دیدیم.

 

وی تصریح کرد: اگر این روحیه بسبجی در کشورهای اسلامی پراکنده شود هیچ اثری از استکبار و اراذل آمریکایی باقی نخواهدماند.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر با اشاره حذف فتنه بزرگ داعش نیز گفت: این انسانهای خبیث سنگدل و نفهم ساخته دست امریکا، اسرائیل، عربستان بودند که که تمامی امکانات نظامی، مالی و اطلاعاتی انان را فراهم کردند.

 

وی یادآور شد: بر خلاف ادعای حذف داعش در 30 سال توسط سازمان سیا، با ایمان، صدور و دستور مقام معظم رهبری، حضورسردارسلیمانی، مجاهدین افغانستان، پاکستان، ایران، سوریه و عراق در کمترازشش سال پرونده انها بسته شد.

 

قنبر بیگی افزود: باید دستهای مدافعان حرم و سردار سلیمانی را بخاطر این خدمت بزرگ به خاورمیانه و منطقه بوسید.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر در ادامه با اشاره به بحث امربه معروف و نهی از منکر تصریح کرد: باید از تذکر علنی و در جمع بخاطر عدم شکست شخصیت افراد خودداری کنیم.

 

وی یادآورشد: همه ما اشکالات متعددی داریم و فقط معصومین مبرا از اشکال هستند.

 

امام جمعه دره شهر در ادامه با تسلیت شهادت امام حسن عسگری  وتبریک آغاز ولایت امام زمان()گفت: دوستی خود به اهل بیت (ع) را علاوه بر مراسمات عزادرای در شادیهای انان باصلابت نیز نشان دهیم.

پایان پیام/ز

نظر شما