logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 24 آبان, 1396 - 10:51
کد مطلب: 13432
فرمانده سپاه ناحیه دره شهر: این محموله توسط پایگاه های مقاومت و با کمک های مردمی به منظور کمک به مردم زلزله زده این استان جمع آوری شده است.

سرهنگ "احمد محمدی" فرمانده سپاه ناحیه دره شهر در گفتگو با خبرنگار سیمره خبرگفت: اولین محموله امدادرسانی این ناحیه به زلزله زدگان استان کرمانشاه ارسال شد.

 

وی اظهارکرد: این محموله توسط پایگاه های مقاومت و با کمک های مردمی به منظور کمک به مردم زلزله زده این استان جمع آوری شده است.

 

محمدی افزود: این محموله  شامل آب معدنی، کنسرجات، مواد غذایی،شیر خشک،مربا،قرص نان،ماکارانی، پتو و اترا بوده است.

وی تصریح کرد: با توجه به نیاز هموظنانمان به مایحتاجهای اعلام شده سپاه این ناحیه از اولین ساعات اقدامات خود را انجام و در حوزه امدادرسانی و تحویل مواد خوراکی اقدام نمود.

 

فرمانده بسیج دره شهر یادآورشد:  مردم علی رغم کمک های صورت گرفته باز آواره بوده و در همین راستا نیاز مبرمی به تلاش بیشتر مسئولان برای امدادرسانی احساس می شود.

 

 

وی با اشاره به پس لرزه های روز گذشته نیز گفت: در طول این چند روز مردم منطقه زلزله زده با استرس و فشار روحی و روانی در حال زندگی هستند.

 

محمدی افزود: در همین حال کمک مردم و همراهی مسئولان و آنچه که از دست هر کسی بر می آید، می تواند بسیار مؤثر واقع گردد.

 

فرمانده سپاه ناحیه دره شهر ارزش محموله صادره را به ارزش 400 میلیون ریال اعلام و خاطرنشان کرد:  امیدواریم با هماهنگی صورت گرفته بتوانیم مرحمی بر درد مردم زلزله زده کرمانشاه باشیم.

نظر شما