logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 25 مهر, 1396 - 18:59
کد مطلب: 12851
سرمربی آلمانی استقلال این تیم را برای تغییر سیستم آماده می کند.

به گزارش سیمره خبر ،به نقل ازمشرق، استقلال در اولین دیدار بعد از حضور وینفرد شفر برابر فولاد خوزستان تیم متحول شده ای به نظر نمی رسید. اگر نظم دفاعی آبی ها را فاکتور بگیریم، آبی ها همچنان در خط حمله سردرگم هستند و حتی در خلق موقعیت نیز موفق عمل نمی کنند.

 

سرمربی آلمانی استقلال بعد از دیدار با فولاد، اندک اندک تغییر چهره استقلال با تغییر تاکتیک و چیدمان این تیم را آغاز کرده است. سرمربی استقلال طی روزهای گذشته و با نزدیک شدن به زمان دیدار با نساجی به دنبال تغییر سیستم استقلال است و می خواهد که آبی ها روز جمعه بازی با 2 مهاجم مرکزی را تمرین کنند.
استقلال برای اجرای این سیستم در زمین، به دیدار با نساجی به چشم یک دیدار تدارکاتی نگاه خواهد کرد و شفر احتمالا قصد دارد تا با این سیستم دیدار دربی را از ابتدا شروع کند. سرمربی آلمانی استقلال برای اجرای این سیستم از دو هافبک دفاعی استفاه خواهد کرد که البته برای این موضوع مهره های مناسبی را در اختیار دارد.
خط حمله تنها منطقه از زمین است که آبی ها در آن با مشکلاتی رو به رو هستند. شفر شهباززاده و قربانی را در مرکز خط حمله در اختیار دارد؛ اما این دو بازیکن شروع خوبی را در لیگ نداشتند و البته در صورتی‌که استقلال بخواهد با این ترکیب به میدان برود، بازیکن تخصصی برای تعویض روی نیمکت آبی ها حضور نخواهد داشت.
شفر در تجربه های قبلی خود نیز به استفاده از سیستم با دو مهاجم علاقه زیادی داشت و به نظر می رسد آبی ها به زودی بازی با این سیستم را به عنوان تغییرات مد نظر شفر تجربه خواهند کرد.
نظر شما