logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 22 مهر, 1396 - 08:48
کد مطلب: 12674
فرمانده انتظامی دره شهر گفت: شایعات در مورد ازادی افراد دخیل در نزاع طایفه ای که منجر به شهادت رئیس کلانتری دره شهر شد صحت ندارد.

سرهنگ "مهرداد علیمحمدی"فرمانده انتظامی دره شهردر گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: یکی از معضلاتی که گریبانگیر این شهرستان شده نزاع و درگیریهای گروهی و طایفه ای است.

 

وی اظهار کرد:  بعضا این درگیریها نیز بر سر مسائل جزئی به نزاعی بزرگی در شهرستان تبدیل می شود که برای دره شهر بعنوان قطب فرهنگی تاریخی استان ایلام خوشایند نیست.

 

علیمحمدی افزود: به همین منظوربرای رفع معضل نزاع های دسته جمعی و طایفه ای و نیزجلوگیریاز ادامه ان شورای معتمدین دره شهر تشکیل می شود.

 

وی تصریح کرد: در این راستا 70 نفر از بزرگان و ریش سفیدان در سطح شهرستان شناسایی و بزودی جلسه ای برای بررسی مشکلات و ارائه راهکارها برگزار خواهد شد.

 

علیمحمدی یادآورشد:  حضور این افراد با نفوذ در کنار نیروی انتظامی مسلما باعث کاهش این معضل در شهرستان می شود.

 

وی در ادامه با اشاره به نزاع دو هفته پیش  بین دو طابفه در دره شهر، افزود: تمامی افراد دستگیر شده هم اکنون در بازاداشت بسر مس یرند.

 

وی تاکید کرد: شایعات در مورد ازادی افراد دخیل در نزاع طایفه ای که منجر به شهادت رئیس کلانتری دره شهر شد صحت ندارد.

 

 

فرمانده پلیس دره شهر با بیان اینکه مسلما نیروی پلیس با اقتدار به این موضوع رسیدگی میکند، خاطرنشان کرد: حضور مردم در کنار پلیس به ارامش و امنیت کشور کمک می کند.

 

پایان پیام/ز

 

نظر شما