logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 20 مهر, 1396 - 09:50
کد مطلب: 12575
دردیدار پرسنل نیروی انتظامی دره شهر با امام جمعه مطرح شد:
سعه صدر طایفه زینی وند قابل تقدیر است/حضوردیرهنگام ریش سفیدان در نزاعهای طایفه ای
همزمان با هفته نیروی انتظامی جمعی از پرسنل پلیس دره شهر با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش سیمره خبر ، حجت الاسلام "محمدجواد قنبر بیگی"امام جمعه دره شهر در این دیدار گفت: نیروی انتظامی با اقتدار و تکیه به معنویت بیش ازپیش در تامین امنیت و ارامش شهرستان گام بردارد.

 

وی اظهارکرد: یکی از کارهای مهم و بازدارنده پلیس علاوه بر ماموریتهای محوله برخورد جدی با اختشاشات و عوامل ان است.

 

قنبر بیگی با تقدیر از تلاشهای نیروی انتظامی شهرستان افزود: حضور بموقع و موثر شما در دستگیری مجرمان باعث ایجاد حس اعتماد و ارامش مردم شده است.

 

وی با تسلیت شهادت رئیس کلانتری دره شهر در نزاع طایفه ای گفت: شهادت این نیروی دلسوز، متین و مومن انهم در روز عاشورا سعادتی است بزرگ که نصیب هرکسی نمی شود.

 

امام جمعه دره شهر یادآورشد: کار طایفه بزرگ زینی وندکه با  متانت و سعه صدر تمام اتفاقات این نزاع را به قانون واگذار کرد قابل تقدیر است.

 

وی افزود: یکی از مهمترین مسائل در گرایش جوانان به بزه و جرم دوری از تعالیم دین است که نهاداها و ادارات مرتبط باید در این زمینه چاره اندیشی کنند.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی تصریح کرد: وقتی نزاع و درگیری رخ می دهد اولین مسئله در جلوگیری از ادامه آن حضور بموقع ریش سفیدان و بزرگان منطقه است.

 

امام جمعه دره شهر خاطرنشان کرد: متاسفانه در بیشتر این درگیریها بزرگان دیر اقدام می کنند که باعث بروز این مشکلات می شود.

 

 فرمانده انتظامی دره شهر: اقدامات  پیشگیری پلیس از حوادث ناگوار بعدی جلوگیری کرد

 

در ادامه سرهنگ"مهرداد علیمحمدی" فرمانده انتظامی دره شهر نیز گفت: شهادت یکی از پرسنل  خدوم و زحمتکش این شهرستان در راه برقراری نظم و امنیت باعث افتخار پلیس است.

 

وی با تقدیر از حمایتهای و رهنمودهای امام جمعه دره شهر، تصریح کرد: حضور روحانیت در کنار ریش سفیدان باعث مصالحه و جلوگیری از اینگونه نزاعها خواهد بود.

 

علیمحمدی افزود: ما بعنوان فرزندان رهبر با سعه صدر و در چهارچوب قانون ماموریتهای خود را انجام می دهیم.

 

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی علاوه بر برخورد با هنجارشکنان بحث کدخدا منشی را نیز با کمک روحانیت، نخبگان ، بزرگان انجام می دهد.

 

فرمانده پلبس دره شهر یادآورشد: اگر اقدامات پیشگیرانه پلیس نبود اتفاقات ناگوارتری در نزاعهای شهرستان رخ می داد.

 

وی افزود:  روحانیت معزز، ادارات، نهادها، ارگانها، دهیاریها، شوراهای شهر و روستا، نخبگان، ریش سفیدان و معاونت پیشگیری از جرم دادگستری در برخورد با اینگونه نیروی انتظامی را یاری دهند.

 

علیمحمدی تصریح کرد: مسلما هرجا مردم پای کار بوده اند پلیس در ان موضوع موفقترعمل کرده است.

 

فرمانده انتظامی دره شهر با تقدیر از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع شهید زینی وند، خاطرنشان کرد:این همه محبت،  شور و حضور وظیفه ما را در برقراری امنیت و خدمت به مردم شریف دره شهر سنگیتر می کند.

 

پایان پیام/ز

 

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
نظر شما