logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 14 مهر, 1396 - 15:11
کد مطلب: 12468
امام جمعه دره شهر گفت: دشمن در اوایل انقلاب نیز برای جلوگیری از قدرت نظام مخصوصا در بخش قضایی به ترور بزرگانی همچون ایت الله بهشتی دست زد.

به گزارش سیمره خبر، حجت الاسلام محمد جواد قنبر بیگی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به هجمه های اخیر به رئیس قوه قضائیه گفت: موضع گیری در مقابل دشمنان خارجی و فتنه 88، منصوب بودن به رهبری و صدور حکم پنج سال زندان برای یکی از مذاکره کنندگان هسته ای به دلیل جاسوسی علت اینهمه هجمه و تهمت به آیت الله لاریجانی است.

 

وی اظهار کرد: این افراد با تهمت به خانواده رئیس قوه قضایئه به دنبال بدبین کردن مردم نسبت به کل دستگاه قضا هستند.

 

قنبر بیگی افزود: دشمن در اوایل انقلاب نیز برای جلوگیری از قدرت نظام مخصوصا در بخش قضایی به ترور بزرگانی همچون آیت الله بهشتی دست زد.

 

وی تصریح کرد: در این مسیر نیز کانالهای معاند نظام مانند آمد نیوز با نشر اکاذیب و دروغ ذهن مردم را به سمت قوه قضائیه بردند.

 

حجت الاسلام در ادامه خطاب به وزارت ارتباطات یادآورشد: چرا کانالها و سایتهایی که بر علیه نظام جمهوری اسلامی مطالب کذب نشر می دهند برخورد و تعطیل نمی کنید.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر در ادامه به انتشار تصاویر برخی مسئولان نظام با فتنه گران گفت: اقایان بجای اشاره به کار غلط خود با خوشحالی از دقت مردم به این مسائل سخن می گویند.

 

وی با بیان اینکه دقت مردم به مراتب از بعضی از مسئولان بی بصیرت بالاتر است، افزود: این افراد برای حفظ جایگایشان و همراهی مردم رسما بابت کار غلط خود و دهن کجی به نظام جمهوری اسلامی معذرت خواهی کنند.

 

امام جمعه دره شهر در ادامه با اشاره به تغییر استاندار ایلام، خاطرنشان کرد: مروارید در طول چهارساله حضور خود جدا از حواشی و مشکلات مسلما کارهای مفیدی نیز انجام داده است.

 

وی ضمن تبریک استاندار جدید، یادآورشد: استان ایلام  محروم و مشحون از مشکلات و گرفتاریهایی بوده که عمدتا مربوط به سیاسی کاری مسئولان ارشد استان است.

 

قنبربیگی تصریح کرد: زمانی که استان ایلام با  داشتن منابع خدادادی، جوانان تحصیل کرده و لایق این همه بیکاری دارد یعنی مسئولان کارشان را بدرستی انجام نداده اند.

 

وی افزود: استاندار جدید فارغ از مسائل سیاسی و جناحی از همه قابلیتهای مدیریتی استان به نفع استان، دولت و تقویت نظام جمهوری اسلامی استفاده کند.

 

حجت الاسلام قنبربیگی امید را در استان کم نور دانست و تصریح کرد: با توجه به صحبتهایی ابتدایی استاندارمتوجه دید خوب و وسیع وی برای کار در استان شدیم و امیدواریم با جدیت، مدیریت صحیح و فراجناحی امید را پرنور کند.

 

وی همچنین با  تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: این ایام را به همه زحتمکشانی که برای حفظ امنیت و ارامش مردم جانشان را کف دست گذاشته اند تبریک و یاد و خاطره شهدا نیروانتظامی خصوصا شهید سرگرد زینی وند را که در روز عاشورا به فیض شهادت نائل گردید را گرامی می داریم.

 

قنبر بیگی با تقدیر از حضور از پرشور و معنا دار مردم در تشییع پیکراین شهید والا مقام گفت: مردم همیشه قدردان زحمات کسانی که خالصانه و صادقانه به انها خدمت می کنند هستند.

 

وی تصریح کرد: برخی مسئولان بجای خدمت گرایشی، حزبی، فامیلی و طایفه ای با وسعت دید از همه قابلیتهای و ظرفیتها یکسان استفاده کنند تا مردم قدردان انها باشند.

 

قنبر بیگی در ادامه با اشاره به صحبتهایی مبنی بر دخالت وی در انتخاب شهردار دره شهر، افزود: بنده در طول این سه دوره انتخابات تا بحال در هیچ کدام از انتخابات شورا و شهرداری دخالت نداشته ام.

 

وی یادآورشد: اگر قرار بر دخالت بود مسلما شفاف و صریح در مقابل مردم بازگو می کردیم زیرا ما با دوری، ريا، نفاق بعنوان یک مرض مخالف هستیم.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر خاطرنشان کرد: البته دربعضی انتصابات مسئولان در ادارات به نفع مردم کارها و تلاشهایی کرده ایم که همه مردم نیز می دادند، لذا شایعه سازان با اینگونه دروغها خود را رسوا نکنند.

 

وی افزود: از شورا شهر برادرانه تقاضا داریم بخاطر رای و اعتمادی که مردم به انها کرده اند تکلیف شهردار را هرچه سریع تر مشخص کنید.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی اظهارکرد: از بین 11 گزینه مطرح خودتان، سرپرست فعلی با شهردار قبلی یکی را که مورد تایید وزارت کار بلد است تعیین کنید وگرنه طی یک فراخوان از افراد با سواد شهر و استان را برای اینکار کمک بگیرید.

 

امام جمعه دره شهر با بیان اینکه وضعیت خدمات شهر مربوط به شهرداری بسیار ضعیف بوده، خاطرنشان کرد: برای جواب به اعتماد مردم با انتخاب فردی کاربلد سریعا تصمیم گرفته تا همه از بلا تکلیفی درایند.

 

پایان پیام/ز

نظر شما