logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 31 شهريور, 1396 - 14:12
کد مطلب: 12423
امام جمعه دره شهر گفت: هزیان گویی های دولت امریکا نشان از زبونی، استیصال و افول این کشور استعماری و جلال، شکوه، عزت و سربلندی نظام اسلامی دارد.

به گزارش سیمره خبر ، حجت الاسلام"محمدجواد قنبر بیگی"امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس و ایام محرم، گفت: رشادت، دلیری، غیرت شهدا و هر آنچه عزت داریم به برکت محرم و قیام امام حسین (ع) است.

 

وی در ادامه با اشاه به سخنان ترامپ در سازمان ملل اظهارکرد: یکی از بهتری فواید حرفای مفت و پارس گونه ترامپ اتحاد بیشتر تمام قوا، مسئولان مختلف نظام، احزاب و گروه های سیاسی با یکدیگر بود.

 

قنبر بیگی با بیان اینکه حرفهای مفت رئیس جمهور امریکا برای این کشور هزینه دارد، افزود: ترامپ بارها  کره شمالی را برای گرفتن امتیاز و القای ابرقدرتی این کشور را به حملات هسته ای تهدید کرد اما واکنش متقابل پیونگ یانگ باعث بی اعتباری و تمسخر امریکا در دنیا شد.

 

وی تصریح کرد: تهدید جدی رهبر کره شمالی مجر به عقب نشینی امریکا و ارائه عاجزانه راههای دیپلماتیک به این کشور شد.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر یادآورشد: از اول انقلاب تا کنون تمامی روسای جمهورامریکا ایران را به حمله نظامی و هسته ای از زمین، هوا و دریا  تهدید کرده اند اما با درایت و صلابت  امام(ره)، شجاعت رهبر انقلاب و مقاومت ضد استکباری ملت راه بجایی نبرده اند.

 

وی افزود: هذیان گویی های دولت امریکا نشان از زبونی، استیصال و افول این کشور استعماری و جلال، شکوه، عزت و سربلندی نظام اسلامی دارد.

 

قنبر بیگی تصریح کرد: آمریکا و بزرگتر از آن نیز نمی تواند در مقابل عظمت ایران که برگرفته از وجود مقدس سیدالشهدا، مهدی موعود(عج) و ولایت است کاری از پیش ببرد.

 

وی یادآورشد: موضع گیری رئیس جمهور ایران درسازمان ملل بعنوان مدافع نظام بسیار خوب، ارزشمند و قابل تقدیر بود که البته اشکالات مختصری داشتند.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی افزود: هرچند رئیس جمهور مطالب را بخوبی به گوش جهانیان رساند اما درشتی شدت و عزت ایران را خوب نمایان نکرد.

 

وی همچنین در جواب یکی از مسئولان دولتی که مذاکره با امریکا را وقت تلف کردن دانسته بود گفت: ای کاش زمانی که رهبری فرمودند که آمریکا غیر قابل اعتماد است قبول می کردید و مراقب می بودید.

 

قنبر بیگی تاکید کرد: آقایان با شجاعت رسما به اشتباه خود در اعتماد به امریکا و برجام اقرار کنند و بدانند ملت ایران پشت سر انها با قدرت ایستاده است.

 

امام جمعه دره شهر در ادامه با اشاره به ساخت مسجد جامع این شهرستان خاطرنشان کرد: کمپین کمک به مسجد تشکیل شده که امیدواریم دوستان علاوه بر خودشان دیگران را هم به این کمپین بیاورند تا مشکلات مسجد حل شود.

 

پایان پیام/ز

 

 

 

 

 

نظر شما