logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 21 شهريور, 1396 - 09:46
کد مطلب: 12300
مدیر صندوق مهر امید دره شهر خبر داد/
افزایش 60 درصدی پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در دره شهر
مدیر صندوق کارآفرینی و امید دره شهر گفت: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در این شهرستان افزایش 60 درصدی داشته است.

"سمیه محمدپور" مدیر صندوق کار افرینی و امید دره شهر درگفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: در شش ماهه سال جاری9 میلیاردو 610 میلیون ریال  اعتبار برای طرح های اشتغالزایی در این شهرستان پرداخت شده است.

 

وی اظهارکرد: این میزان پرداختی برای 39 طرح  با اشتغالزایی 56 نفر در بخش‌های مشاغل خانگی، خویش فرمایی و کارفرمایی پرداخت شد.

 

محمدپور افزود: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی نسیت به مدت مشابه سال گذشته 60 nvwn رشد را نشان می دهد.

 

وی تصریح کرد: همنین 41 فقره تسهیلات ازدواجی ضروری و 26 طرح امید باه 15میلیاردو746 میلیون ریال نیز به واجدین شرایط پرداخت شده است.

 

محمدپور بادآورشد: این صندوق  با توجه سیاست های دولت پتانسیل های دره شهر را براساس ظرفیت های موجود و مناطق شهری و  روستایی آن شناسایی و اولویت بندی کرده است.

 

وی افزود: تجهیز سپرده های خرد مردم و تلفیق آن با اعتبارات دولت، اشتغالزایی در بخش اقتصاد مقاومتی، توانمندسازی و کمک به جوانان واجد و شریایط در ایجاد کسب وکارهای خرد کم سرمایه،  توسعه کسب و کارهای فناوری اطلاعات آی تی،  شبکه سازی کسب و کارهای بازار محور نظیر خوشه ها و زنجیره ها برای اطمینان از پایداری کسب و کارها و از ماموریتهای مهم صندوق کارآفرینی امید دره شهر می باشد.

 

مدیر صندوق کارافرینی ده شهر خاطرنشان کرد: داشتن چک‌های برگشتی یا بدهی بانکی، نداشتن بیمه دولتی، همراه داشتن گواهی مهارت و سن زیر 60 سال از مهمترین شرایط متقاضیان برای دریافت وام از این صندوق است.

 

پایان پیام/ز

 

نظر شما