logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 17 شهريور, 1396 - 10:18
کد مطلب: 12186
در بخشی از این پیام امده است: یکی از شاخصه های مهم این سریال علاوه بر فیمنامه ، بازی و کارگردانی خوب استفاده از ظرفیت هنرمندان حوزه جنوبی استان با زبان و گویش محلی در این سریال است، مسئله ای که سالها بعنوان مشکلی مهم در برنامه های این مرکز تبدیل شده بود.

به گزارش سیمره خبر ، حجت الاسلام"محمدجواد قنبر بیگی" امام جمعه دره شهر با ارسال پیامی به این پایگاه خبری از عوامل سازنده سریال "هوزکشمات" تقدیر کرد.

 

در این پیام امده است:

 

بسم االه الرحمن الرحیم

چند وقتی است سریال طنزی با عنوان "هوز کشمات" از شبکه استانی صدا وسیمای ایلام پخش می شود که مورد استقبال خوب مردم استان  قرار گرفته است.

 

یکی از شاخصه های مهم این سریال علاوه بر فیمنامه ، بازی و کارگردانی خوب استفاده از ظرفیت هنرمندان حوزه جنوبی استان با زبان و گویش محلی در این سریال است، مسئله ای که سالها بعنوان مشکلی مهم در برنامه های این مرکز تبدیل شده بود.

 

این حرکت علاوه بر جذب مخاطب باعث چرخش آنتن منازل مردم حوزه جنوبی از شبکه های استانهای مجاور به سمت شبکه سیمای مرکز ایلام شده است.

امیدواریم مدیریت محترم صدا و سیما این  حرکت را بعنوان فرصتی مناسب در جذب مخاطب و رضایتمندی مردم شمرده و این مسیر را بعنوان مطالبه مردم و هنرمندان حوزه جنوبی مورد توجه ویژه قرار دهد.

 

درپایان از مدیرکل صدا و سیمای استان و عوامل تهیه این سریال  تقدیر و تشکر نموده و توفیق روز افزون برای این عزیزان را از درگاه خداوند خواستارم.

 

محمدجواد قنبر بیګی امام جمعه شهرستان دره شهر

 

پایان پیام/ز

نظر شما