logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 18 مرداد, 1396 - 08:51
کد مطلب: 11291
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سخنان برخی افراد و رسانه ها در خصوص مشکلات خط 7 مترو تهران گفت: خط 7 مترو تهران یکی از مدرنترین خطوط مترو است و سخنانی که از سوی برخی افراد درباره این خط گفته می شود شیطنت رسانه ای است و این اظهارات از اساس کذب است.

به گزارش سیمره خبر ،مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به سخنان برخی افراد و رسانه ها در خصوص مشکلات خط 7 مترو تهران گفت: خط 7 مترو تهران یکی از مدرنترین خطوط مترو است و سخنانی که از سوی برخی افراد درباره این خط گفته می شود شیطنت رسانه ای است و این اظهارات از اساس کذب است.

 

وی همچنین تصریح کرد: مشکلاتی که اخیرا در خصوص خط 7 مترو تهران در فضای مجازی و رسانه ها منتشر می شود مربوط به قبل از بهره برداری از خط 7 مترو تهران است و در حال حاضر این خط در حال حاضر حجم زیادی از مسافر را جابجا می کند که امیدواریم تعداد بیشتری قطار وارد این خط شود.

 

رئیس شورای اسلامی شهر تهران بر همین اساس اضافه کرد: افرادی که با اظهار نظر های خلاف واقع موجب دلواپسی و نگرانی شهروندان تهرانی شده اند باید از مردم بابت این قبیل اظهارنظر ها و تشویش اذهان عمومی عذر خواهی کنند چرا که اظهاراتشان در خصوص خط 7 مترو از اساس کذب است.

نظر شما