logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 3 مرداد, 1396 - 17:55
کد مطلب: 11242
منصور مهدوی، راننده تاکسی هشترودی گفت: ایران خودرو در هشترود خودرویی را که دنده 5 ندارد با داشتن برچسب بازرسی نهایی و کنترل نهایی به من تحویل داده و این واقعا شاهکار ایران خودرو است.

به گزارش سیمره خبر ،به نقل از بازتاب آنلاین منصور مهدوی، راننده تاکسی هشترودی گفت :در سوم تیرماه خودروی تاکسی فرسوده خود را تحویل دادم و پس از 15 روز یک دستگاه خودرو پژو 405 را در یکی از نمایندگی‌ها ایران خودرو در هشترود تحویل گرفتم و هنگامی که آن را روشن کردم، متوجه شدم این ماشین دنده 5 ندارد.

وی گفت: این واقعا شاهکار ایران خودرو است چون روی شیشه برچسب  بازرسی نهایی و کنترل نهایی زدند.

شهروند هشترودی افزود: در ابتدا به مهارت رانندگی خود شک کردم  اما پس از بررسی توسط یک کارشناس اتومبیل، متوجه شدیم که این خودرو نقص فنی دارد.
وی گفت:  این موضوع را در یکی از نمایندگی‌های ایران خودرو هشترود پیگیری کردم اما هنوز به جوابی نداده‌اند .
این راننده تاکسی ادامه داد از تهران و تبریز هم به من زنگ زدند که گیربکس خودرو را تعویض می‌کنیم اما من قبول ندارم زیرا من پول دادم و باید خودروی سالم و بی‌نقص تحویل بگیرم و الان چند روز است که بیکار مانده‌ام و از طرفی سررسید اقساطم رسیده است.
شهروند هشترودی اظهار داشت: شایسته نیست که ایران خودرو به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ خودروسازی ایران بدون تست، محصولات خود را به بازار عرضه کند و مشتریانش را به دردسر بیندازد.

نظر شما