logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 17 تير, 1396 - 08:32
کد مطلب: 11115
شهرداری دره شهر ګفت: متاسفانه هر ساله مردم این شهرستان از کیفیت بد اسفالت خیابان ها شاکی بودند که با برنامه ریزی و همکاری مردم این مشکل در حال برطرف شدن است.

"عباس دیرکوند"در گفتگو با خبر نگار ما گفت:با همکاری شورای شهر و شهرداری دره شهر تا کنون بیش از 60 هزار متر از جاده ها و خیابان های این شهرستان بطور کامل آسفالت شده است.

 

وی با بیان اینکه  شهرداری بصورت جدی  بر کار آسفالت اين جادهها نظارت داشته است افزود:  متاسفانه هر ساله  مردم این شهرستان از کیفیت بد  اسفالت خیابان ها شاکی بودند که با برنامه ریزی و همکاری مردم این مشکل در حال برطرف شدن است.

 

دیرکوند تصریح کرد:تاکنون کار آسفالت دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه آزاد ، محله علوی ،کوی فرهنگیان،جاده جهانگیر آباد، خیابان شهید نوروزی، محله بسیجیان، محله مسجد علی بن ابی طالب(ع) و خیایبان شهید مدنی به اتمام رسیده و بزودی کارآسفالت مسکن مهر نیز شروع می شود.

 

وی اعتبار هزینه شده این پروژه را بیش از14میلیارد ریال از منابع داخلی شهرداری عنوان کرد و یادآور شد:با توجه به برنامه های دولت در این بخش، امیدواریم هرچه زودتر شاهد پایان طرح های آسفالت راه های روستائی و شهری در این شهرستان باشیم.

 

 شهردار دره شهر  با اشاره به اینکه  اختصاص اعتبارات به موقع نقش موثری در اجرای طرح های تکمیلی آسفالت راههای روستایی و شهری در این شهرستان دارد گفت: در صورت واریز اعتبار به حساب شهرداری می توانیم گامهای موثری در زمینه طرح های عمرانی و شهری در این شهزستان  برداریم.

 

 

نظر شما