logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 14 تير, 1396 - 09:24
کد مطلب: 11112
رئیس ارشاد اسلامی دره شهر در جشنواره شعر رضوی:
زیرساختهای فرهنگی جوابگوی هنرمندان دره شهری نیست
رئیس ارشاد اسلامی دره شهر گفت: یا توجه به پتانسیل بالای دره شهر در زمینه های مختلف هنری، مسئولان با دید متفاوت تری به این شهرستان نگاه کنند.

به گزارش سیمره خبر ، "قدرت اله محمدنژاد" رئیس اداره ارشاد اسلامی دره شهر در این مراسم گفت: خرسندیم که جامعه هنری این شهرستان میزبان اولین جشنواره شب شعر رضوی است و از کرامات این امام بزرگوار بهره مند می شویم.

 

وی با بیان اینکه  دره شهر دارای پتانسیل های  فرهنگی و هنری بسیاری به ویژه در زمینه شعر است، اظهار کرد: شعرایی برجسته، اهل فضل و با کرامت که فعالیتهای چشم گیر شعری خود را در انجمن شعرارشاد اسلامی و بسیج هنرمندان پرداخته اند بطوریکه  روزانه شاهد چاپ آثار برجسته این هنرمندان هستیم.

 

محمدنژاد  با اشاره به اینکه توانمندی شعری شهرستان  به این دوران برنمی گردد، افزود:  تا قبل از دهه۴۰ شعرای برجسته ای همچون عجم میر و محمدخان نوری در باب پروردگار منان و ائمه اطهار سروده اند.

 

وی تصریح کرد: در طول تاریخ انقلاب نیز شاهد شکوفایی این هنر و تاثیرگزاری بوده ایم و خوشبختانه چهره های جوانی در این زمینه پرورش یافته اند.

 

محمدنژاد یادآور شد: با توجه به پتانسیل بالای دره شهر در زمینه های مختلف هنری، مسئولان با دید متفاوت تری به این شهرستان نگاه کنند.

 

رئیس ارشاد اسلامی دره شهر موقعیت فعلی را ازنظرمالی و زیرساختهای فرهنگی  کافی ندانست و خاطرنشان کرد: با تخصیص اعتبارات لازم برای برگزاری جشنواره های هنری، معرفی آثار و سایر کارهای فرهنگی میتوان این شهرستان را درسطح بین المللی معرفی کنیم.

پاین پیامم/ز

نظر شما