logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 24 خرداد, 1396 - 07:00
کد مطلب: 11005
به کمک خیرین انجام گرفت/
افطار 700 مددجوی بهزیستی در دره شهر
به همت خیرین دره شهری ضیافت افطار 700 مددجوی بهزیستی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سیمره خبر ، طرح الهی هر محله یک افطاری با حضور"فرهاد قیصر بیگی" مدیر کل بهزیستی ایلام و جمعی از مسئولان و مددجویان دره شهری در هتل ماداکتوی این شهرستان برگزار شد.

 

"مجتبی شادهیوند" رئیس بهزیستی دره شهر در حاشیه این مراسم به خبرنگار سیمره خبر گفت: این کار خداپسندانه با کمک  60 میلیون ریالی خیرین شهرستان انجام گرفت.

 

وی اظهار کرد: همچنین از آغاز ماه مبارک رمضان 70 بسته سبد غذایی با ارزش 420 میلیون ریال در بین مددجویان این شهرستان توزیع شده است.

 

شادهیوند با بیان اینکه برگزاری اینگونه مراسمات موجب همدلی و توجه بیشتر به مشکلات نیازمندان خواهد شد، افزود: دستگیری از نیازمندان و اطعام آنان ثوابی عظیم دارد و بهزیستی با انجام ماموریتهای خود، نقش مهمی در کمک به محرومین و فرهنگ سازی عمومی ایفا می کند.

 

وی در ادامه  با قدردانی از توجه خیرین و نیکوکاران به خانواده های نیازمند ،افزود: در صورت تامین اعتبار لازم و امکانات این برنامه برای تعداد بیشتری از جمعیت تحت پوشش بهزیستی دره شهر اجرا خواهد شد.

 

رئیس اداره بهزیستی دره شهر خاطر نشان کرد: انتظار می رود با  اجرای اینگونه مراسمات دایره این سفرها و اکرام نیازمندان روز به روز بیشتر شود و این طرح در مناسبت های مختلف اجرا شود.

 

پایان پیام/ز

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
نظر شما