logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 29 ارديبهشت, 1396 - 13:50
کد مطلب: 10929
این افراد بسیار موثر از سه تیپ جوانان و افراد متشخص و خنده رو، دختران و پسران جوان بزک کرده و زنان مسن با چهره های شکسته که این آخری بعنوان خطرناکترین قرزن شناحته می شوند.

به گزارش سیمره خبر ،برای برنده شدن در انتخابات مجلس کاندیداها از یکسال قبل برنامه ریزی، سرمایه گذاری  و آیتمهای خاصی انجام می دهند که بتوانند رای مردم را به نفع خود جمع آوری کنند.

 

این آیتمها بعضا بصورت تجربی و تاثیرگذار باعث برد یک نفر و باخت نفر دیگری در انتخابات شده است.

 

یکی ازاین آیتمها  که  بعنوان مهمترین و خطرناکترین روش تغییر مسیر انتخابات از آن یاد می شود حضور عناصر و افرادی به نام  "رای قُر زنها" در اینگونه ماراتنها هستند.

 

این افراد که از آغاز انتخابات در اطراف شعب چرخ می زنند با ترفندهای خاص بعضا سرنوشت انتخابات را نیز عوض می کنند.

 

"رای قُر زنها" از چند روز قبل از انتخابات توسط لیدرهای کاندیداها بنابر لهجه، تیپ، قیافه، بومی بودن و چندین آیتم دیگر انتخاب می شوند.

 

این افراد بسیار موثر از سه تیپ  جوانان و افراد متشخص و خنده رو، دختران و پسران جوان بزک کرده و زنان مسن  با چهره های شکسته که این آخری بعنوان خطرناکترین قرزن شناحته می شوند.

 

"رای قُر زنها"ا چهرشان کاملا مانند افراد مشکوک است در فواصل دورتر از شعب در شکار طعمه خود هستند و بمحض شناسایی مرحله  اول حمله اجرا می شود.

 

موج اول حمله: این مرحله با طرح  دوستی رفاقت، فامیلی و خنده است و فرد طعمه نیز اگر در حد بالای روروایسی باشد زود تسلیم این ابر شکارچی شعب قرار می گیرد.

 

موج دوم حمله: اما اگر طعمه چقر و بد قلق باشد با قسم دادن وعده وعید کارت شارژ و تطمیع می شود که این نیز نیاز به  تبحر خاصی دارد که قبلا این کارها تعلیم داده شده است.

 

 موج سوم  حمله : طعمه که رای خود را از ماهها قبل اماده کرده و حاضر نیست آن را به هیچوجه تغییر دهد در این مرحله قرزنها از حمله گاز انبری توسط پیرزنها استفاده می کنند، بطوریکه پیرزن با چهره ای معصوم، شکسته لب خشک، قران به دست، بغضی در گلو انها را قسم می دهند که به کاندیدای وی رای دهند که عملا بارها نیز موفق می شوند.

 

روشهای فراز از قانون "رای قُر زنها": رای قر زنها برای گیر نیوفتادن نیز راههای زیادی از قبیل قیافه حق به جانب، انکار، رای ندادن تا مرحله اخر و بعضا فرار دارند.

 

روش ناک اوت کردن قر زن حریف: یکی از روشهای مهم  رای قر زنها برای به در کردن قرزنهای حریف جالیتر است، انها به سمت مسئولان امنیتی رفته و قر زن حریف را بعنوان ناجوانمرد و رای دزد معرفی می کنند و او را نیز از مرحله خارج می کنند.

 

تجربه ثابت کرده رای قرزنها توانسته اند بارها رای مردم رابه نفع کاندید خود تغییر دهند و تمامی حدس و گمانها را از بین ببرند.

 

این پدیده تا کنون راهکاری نداشته و همچنان این شکارجیان قهار و حرفه ای در همه انتخابتها بصورت دائم حضور دارند.

 

راههای فراز از دست آنها: بدون توجه به اطراف و سرعت بالا به طرف شعب حرکت کنید، به چشمان هیپنوتیزمی آنها به هیچ وجه نگاه نکنید، گوشی تلفن را الکی روی گوش خود گذاشته و از مهلکه فرار کنید، به نیروهای انتظامی مراجعه کنید.

 

راههای دیگر توسط متخصصین در حال بررسی و به روز رسانی است.

نظر شما