logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 28 ارديبهشت, 1396 - 15:33
کد مطلب: 10927
فرماندار دره شهر گفت: در نظام جمهوری اسلامی، انتخابات عرصه ای برای حماسه آفرینی ملت و مشارکت آنان در تعیین سرنوشتشان است و بی شک دست اندرکاران برگزاری این رویداد مهم و سرنوشت ساز، امانتدار رای مردم هستند.

"علی اکبر شفیع زاده" فرماندار دره شهر در گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: هه بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات پر شور در این شهرستان فراهم است.

 

وی اظهار کرد: بیش از یکهزارو800 نفر اعم از اجرایی، نظارت، بازرسی، شورای نگهبان و پشتیبانی کار برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری  و پنجمین دوره شورای شهر و روستا را در 70 شعبه اخذ رای را برعهده دارند.

 

شفیع زاده با بیان اینکه برای دورترین مناطق شهرستان نیز زیرساختهای لازم فراهم شده است، افزود: همه مسئولان تمام تلاش و توان خود را به کار گرفته اند تا زمینه لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه را فراهم سازند تا مردم بتوانند با بصیرت و آگاهی لازم نماینده اصلح خود راانتخاب کنند.

 

وی تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی، انتخابات عرصه ای برای حماسه آفرینی ملت و مشارکت آنان در تعیین سرنوشتشان است و بی شک دست اندرکاران برگزاری این رویداد مهم و سرنوشت ساز، امانتدار رای مردم هستند.

 

رئیس ستاد انتخابات دره شهر یادآور شد: برای برگزاری انتخابات از افراد نخبه، توانمند و با تجربه استفاده شده اند و مرم مطمئن باشند هر آنچه در صندوق بریزند همان نیز از صندوق بیرون می آید.

 

وی با بیان اینکه وظیفه اصلی مجریان در انتخابات تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم و همراه با آرامش و امنیت است، تصریح کرد: برگزاری انتخابات خوب و سالم و بانشاط بسترساز حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای می شود که امنیت داخلی و استحکام نظام اسلامی و پیشرفت کشور را در پی دارد.

 

نماینده عالی دولت در دره شهر افزود: در ایام تبلیغات کاندیداها شورای شهر و ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری نیز به دلیل رعایت اخلاق انتخاباتی و احترام متقابل شاهد رقابت در عین رفاقت در این شهرستان بودیم.

 

وی تصریح کرد: کار رای گیری همزمان با سراسر کشور از ساعت 8 صبح فردا 29 ااردیبهشت در شهرستان آغاز می شود، در صورت نیاز به تمدید ساعت رای گیری ، این کار در اختیار ستاد انتخابات وزارت کشور است.

 

علی اکبر شفیع زاده اضافه کرد: بعد از پایان رای گیری مرحله گشایش صندوقها، شمارش آرا، تنظیم صورت جلسات و رساندن صندوق ها و آرا به فرمانداری شروع می شود، صبر و حوصله مسئولان برگزار کننده انتخابات، دقت و سلامت کار را بالا می برد.

 

فرماندار دره شهر برگزاری انتخابات را یکی از افتخارات بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران دانست وخاطرنشان کرد: دولت بر برگزاری انتخابات بدون خدشه تأکید بسیاری شده و تمام تلاش ها فراهم شدن زمینه حضورحداکثری مردم در انتخابات است.

نظر شما