logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 28 ارديبهشت, 1396 - 13:40
کد مطلب: 10923
امام جمعه دره شهر: پرداخت حقوقهای نجومی، فساد اقتصادی، فساد اداری، مشکل اشتغال، رانت خواری و سو استفاده برخی افراد منفعت طلب مشکل اساسی کشور است.

حجت الاسلام "محمدجواد قنبر بیگی"امام جمعه دره شهر در گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: طبق آیات قرآن خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنها خود سرنوشت خود را تغییر دهند.

 

وی افزود: انتخابات به دلیل تعیین سرنوشت یک جامعه در تمامی صحنه ها  برای همه مردم حتی کسانی که از نظام دلخوری دارند حق و تکلیف است.

 

قنبر بیگی افزود:  به کسانی که مذاکرات را از بین برنده سایه جنگ از سر ملت ایران دانسته اند باید بگوییم همین حضور پرشور مردم در این رویداد بزرگ باعث شد این فکر از ذهن دشمنان کشور خطور نکند.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه بعضی برای کسب رای به بداخلاقی انتخاباتی روی آورده اند، تصریح کرد: برخی در کمال بی انصافی چنان از آوار بردرداری طی چهارسال گذشته حرف می زنند انگار دولت قبل زلزله 10 ریشتری بوده و تمام ملکت را نابود کرده است.

 

امام جمعه دره شهر یادآور شد: مگر می شود رییس جمهوری در طول دوران کارهای مثمر ثمری انجام نداده باشد همانطور که این دولت نیز بعضا کارهای خوبی انجام داده است.

 

وی یا بیان اینکه اگر انتقاد نکنیم مسئولان خیلی چیزهایی را نمی بینند، افزود: در حالی که طبق قانون جانبداری وزرا، استانداران و فرمانداریها از یک کاندیئدا ممنوع است  متاسفانه برخی راحت به این امر مبادرت می کنند.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی با بیان اینکه مردم برا انتخابات اول مشکلات را ببینند بعد به شعارها توجه کنند، افزود:  باید کسی را انتخاب کرد که با عزمی راسخ، تعهد، تخصص و شجاعت برای برون رفت از مشکلات برنامه مدونی داشته باشد.

 

وی تصریح کرد: پرداخت حقوقهای نجومی، فساد اقتصادی، فساد اداری، مشکل اشتغال، رانت خواری و سو استفاده برخی افراد منفعت طلب مشکل اساسی کشور است.

 

امام جمعه دره شهر با دعوت مردم به حضور در انتخابات خاطرنشان کرد: مطمئنا تمامی کاندیداها محترم صالح هستند اما انتخاب فرد اصلحی که دست مفسدان اقتصادی را قطع کند مهمترین انتخاب است.

 

نظر شما